Kızlar yardımm 😩😩

• Konbuyu başlatan Merver
  • Toplam 58 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merver tarafından oluşturulan Kızlar yardımm 😩😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,144 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımm 😩😩
Konbuyu başlatan Merver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
Y

Yasemintkk

Guest
Kızlar 34 haftalık hamileyim basur çıktı şişti ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum acıyor sızlıyor tuvalete gitmeye korkar oldum başına gelen varmı nasıl geçer bu iyi gelen bişey varmı mahvoldum resmen 😭😭
Üzerine oturabilecegin sıcaklıkta su yapıp içerisine baticon dök ve suya otur faydasını muhakkak görürsün allahin izniyle

M

Merver

Guest
Ben ilk gebeliğimle nerdeyse ameliyatlık olmuştum.Mutlaka krem yazdırın eczaneden ve her WC ciktiginizda ,küçük bile olsa popoya sürün,yumusuyon sürekli sürünce.ilik suya leğene otur demişti bana doktor ama ben yapamadım gobekle,yapabilirsen dene.Bir de kabız olmaman lazım,kefir,ev yoğurdu,ev turşusu,bol çiğ sebze meyve ye.ekmegi ve şekeri azalt.kabizlik çözülmezse tedavi cevap vermez.eczaneden enterogermina al duzelene kadar günde bir saşe iç.
Allah sifanizi versin
Kabızlık yok şimdilik canm sadece şişlik ve agrı var ve tuvaletten çıktktan sonra iki üç saat zomluyor orası 😂eczaneye gidip krem alıyım bari en azından agrısını keserse iyi olur çok saol canım verdiğin bilgiler için 🤗

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bu ikinci gebeliğim canım ilkinde hiç bi sorun olmamıştı ama bunda oldu doğumdan sonra daha kötü olmaz inşlh korktum valla ama başa gelen çekilir napalım olcak artık bi şekilde 🤔
Valla benim oğlumda başladı çünkü ben kabızlık ne hiç bilmezdim gebelik ilerleyince oldu bı de ben kan hapininda yaptığını düşünüyorum ama en büyük etken bebek büyüyünce bağırsaklar yukarda toplaniyor ya ondan oluyo her insan aynı deil kuzum inşallah ağrımaz ama ben çok kötü olmuştum ,ilk doğumum olduğu icin hem heyecandan hem bilgisizlikten recetem kağıtların arasında kalmış antibiyotik falan yazıyorlar ya onlarında kullanmadim dikişlerim de çok yordu beni ikisi birden mahvetmisti beni ,ikinci bebegimde doğunca fitil vermiş doktor kullanmadım ama çok dikkat ettim çok yormadi beni bunda ne olur nasıl olur bilmiyorum ama şuan en az 6 meme var 😑 yormaz inşallah çok etkiliyo çünkü yaşam kalitesini

Kızlar 34 haftalık hamileyim basur çıktı şişti ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum acıyor sızlıyor tuvalete gitmeye korkar oldum başına gelen varmı nasıl geçer bu iyi gelen bişey varmı mahvoldum resmen 😭😭
Canım pamuğa çörekotu yağı dök makatına koy bide anestol biraz ağrını hafifletir onu doktora sormadan kullanma ama bide zeytin yağı da iyi geliyo Allah yardmcn olsun ben 2 doğumda da yaşadm bunda korkuyorm şmdi aynısı olcak diye😒

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Doğuma kadar geçmezse bi danışıyım canım yada doktor kontrolüne gittiğimde bi soruyum . Ilık suyu yaptım yatmadan önce rahatlattı birax faydası oldu kremde sürüyorum yediklerimede dikkat ediyrm inşlh faydası olur geçer gider 😊
Burda sperti diye bir salbe var yani melhem..hamilelere veriyorlar..sende doktoruna danis eminim uygun olan birsey yazacaktir..

M

Merver

Guest
Valla benim oğlumda başladı çünkü ben kabızlık ne hiç bilmezdim gebelik ilerleyince oldu bı de ben kan hapininda yaptığını düşünüyorum ama en büyük etken bebek büyüyünce bağırsaklar yukarda toplaniyor ya ondan oluyo her insan aynı deil kuzum inşallah ağrımaz ama ben çok kötü olmuştum ,ilk doğumum olduğu icin hem heyecandan hem bilgisizlikten recetem kağıtların arasında kalmış antibiyotik falan yazıyorlar ya onlarında kullanmadim dikişlerim de çok yordu beni ikisi birden mahvetmisti beni ,ikinci bebegimde doğunca fitil vermiş doktor kullanmadım ama çok dikkat ettim çok yormadi beni bunda ne olur nasıl olur bilmiyorum ama şuan en az 6 meme var 😑 yormaz inşallah çok etkiliyo çünkü yaşam kalitesini
Evet canım bebekten oluyor muhtemelen benimde oğlan hep aşağıya baskı yapıyor ondan oldu galiba bendede iki tane meme var bi tanesi çok önceden küçük bişe vardı ama hiç zararı yoktu bide şimdi çıktı o çok acıyor inşlh çoğalmaz napcaz valla böyle bilmiyorum popomuzda yağlı pamuklarla dolaşıp durcaz 😂😂

M

Merver

Guest
Canım pamuğa çörekotu yağı dök makatına koy bide anestol biraz ağrını hafifletir onu doktora sormadan kullanma ama bide zeytin yağı da iyi geliyo Allah yardmcn olsun ben 2 doğumda da yaşadm bunda korkuyorm şmdi aynısı olcak diye😒
Korkulmayacak gibi değilki canım değişik bi acı valla Rabbim hepimizin yardımcısı olsun gebelik zaten zor üzerine bide basur eklenince daha bi zor 😑

M

Merver

Guest
Aynen kuzum cok heyecanlyim ya😍
Oğlanın ismine karar verdin mi cnım ben oğlana birtürlü isim bulamadım kızımın ismini daha doğmadan ayarlamıştım ama bunda karar veremedim eşime sen bul dedim oda tamam diyor ama buldunmu diyince de yüzüme bakıyor 😂😂sen ne koycaksın adını 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar