Sorum var Kızlar yatış verildi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şəfəq tarafından oluşturulan Kızlar yatış verildi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,060 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yatış verildi
Konbuyu başlatan Şəfəq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum Rabbime sığın o herşeyi koymuştur yola içini ferah tut okuyabilirsin inşirah Suresi oku bende sana dua edicem Rabbim.kalbine ferahlık versin inşallah yavruna sağ saglim kavuscaksin🤲🙏♥️
Allah razı olsun canım eksik olmayasan 🤲❤️ inşaallah iyi olur bebişime sağ salim kavuşurum🤲❤️ kan verdim cevapları bekliyorum inşaallah enfeksionda duşuş olur çocuğu göturmek zorunda kalmazlar 🤲🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤲💕💕🌹💋

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah razı olsun canım eksik olmayasan 🤲❤️ inşaallah iyi olur bebişime sağ salim kavuşurum🤲❤️ kan verdim cevapları bekliyorum inşaallah enfeksionda duşuş olur çocuğu göturmek zorunda kalmazlar 🤲🤲🤲🤲

🤲💕💕🌹💋
Allah senden de razı olsun canım 🤲 🙏 Naptın kuzum çıktımı sonuç son durum nedir

Merhaba kızlar bende geceden ağrım oldu acile geldim yatış verildi açılışım olmuş 33_1gunluy hamileyim dualarınıza ihtiyacım var bizim için dua edin inşaallah 3hafda daha surdururum hamileliyi 🤲❤️
Rabbim zamanında hayırlısı ve sağlıklısıyla kucağına almayı nasip etsin canım 🌼🤲

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim zamanında hayırlısı ve sağlıklısıyla kucağına almayı nasip etsin canım 🌼🤲
Amin canım Amin inşaallah 🤲🙏❤️

Haber kuzum olurmu habersiz bırakma 🙏🤲
Çok şukur canım enfeksionda duşuş var amma hayla yatış verildi hasdanede seron takıyorlar kontrol ediyorlar inşaallah enfeksion duşer kalmaz bişer 🤲🙏❤️

Haber kuzum olurmu habersiz bırakma 🙏🤲
Çok şukur canım enfeksionda duşuş var amma hayla yatış verildi hasdanede seron takıyorlar kontrol ediyorlar inşaallah enfeksion duşer kalmaz bişer 🤲🙏❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin canım Amin inşaallah 🤲🙏❤️

İnşallah birtanem daha iyi olucak dualarimdasin hayırlı güzel haberlerini bekliyorum motiveni yüksek tut🙏🤲♥️

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah birtanem daha iyi olucak dualarimdasin hayırlı güzel haberlerini bekliyorum motiveni yüksek tut🙏🤲♥️
İnşaallah canım benim çok teşekkur ederim Allah razı olsun senden🙏🤲💕🥰

Canlarım benim hepinize çok teşekkur ederim dualarınız için 🙏🌹💕 Allah hepinizden razı olsun iyiki bu uyqulamayı endirmişim sizin gibi arkadaşlar buldum memnun oldum🙏🌹🌹🥰🥰 Allah hepimize yardımçı olsun 🤲🙏💕💕😘😘

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşaallah canım benim çok teşekkur ederim Allah razı olsun senden🙏🤲💕🥰

Canlarım benim hepinize çok teşekkur ederim dualarınız için 🙏🌹💕 Allah hepinizden razı olsun iyiki bu uyqulamayı endirmişim sizin gibi arkadaşlar buldum memnun oldum🙏🌹🌹🥰🥰 Allah hepimize yardımçı olsun 🤲🙏💕💕😘😘
Rica ederim kzuum nedemek Rabbim senden de razı olsun kuzum ♥️🤲🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar