Kizlar yuksek atese ne iyi gelirr???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kubraemir34 tarafından oluşturulan Kizlar yuksek atese ne iyi gelirr??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,729 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar yuksek atese ne iyi gelirr???
Konbuyu başlatan Kubraemir34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Lesyaaa

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkurlwr canim. Denicem😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok tesekkurler canim bilgi icin bi koseye yazicam. Ates beni çok endişelendiriyor nedense bi turlu alisamadim 😏
Rica ederim canım. Ben Saglıkcıyım yıne de cocuguma pek ates düşürücü verme taraftarı degılım cünkü ateşi baskılamak cocugumuza yapılan kötülüklerden biri.ve bu ilaçlar maalesef pek masum degıller. Dogal yontemlerde her zaman uygulamaya calısın. Eger ates varsa vucut enfeksıyonla savasıyor demektir. Sız atesı düşürerek enfeksıyonla savasmasına engel oluyorsunuz.bagısıklıgı zayıflıyor boylelıkle. Boyle düşünün. Dogal olarak düşürmek lazım. İlacla degıl. Merih kafası adlı bır sayfayı onerırım intagram da. Orda dogal yontemlerden bahsedıyor. Guzel bır sayfa

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Benim bebeğimin de üç gündü ateşi 38.5 tu ne yaptım düşmedi ilaç sirkeli su falan işe yaramadı ablam bebeğinin ayağının altına limon sür ve çorabına da sür giydir iki üç defa üst üste dene dedi yaptım gerçekten bi beş dakka içinde ateşi düştü çok şükür 🙏 sende dene ayağının altına limon sür düşer inşallah 🙏♥️
Sirkeyi ateş düşürmede önermiyorlar daha çok çıkarıyormuş bilgin olsun

Canım evınde hakıkı zeytınyagın varsa içine guzelce sarımsak ez bir kac diş. Sonra guzelce ayagının altına sürüp çorap gıydır. Sabaha kadar bir kac defa yap.bu arada da soguk uygulama yap. Sabaha hıcbırseyı kalmayacak ıns. Ben oglumda hep boyle yaparım. İlaçsız bır sekılde atlatıyoruz cok sukur. Öksürükte ateste mutlaka yapın. Dolabınızda bulunsun bu karısım.

Ayrıca atesten korkmayın. Bebegınızin savunma sıstemının calıstıgını gosterır. Atesı ilaçlarla baskılamayın. Bagısıklık sıstemını bozmus oluyoruz. O yuzden dogal yontemlerle atesı düşürmeye calısın. Ve özellıkle bır suru yontem içinde bu sarımsajlı zeytınyagı bırebır etkılı..yagını sürüyorsunuz ayak altına.
😳 Ateşten korkulmaz mı ya, beni havale geçircekken zor yetiştirmişler hastaneye, oğlumu 39.6 da zor yetiştirdim hastaneye gözleri dönüyordu, çevrem de bi dünya engelli kalan var yüksek ateşten. Hiç rahatlık gösterilcek bir konu değil..

Son düzenleme:

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Sirkeyi ateş düşürmede önermiyorlar daha çok çıkarıyormuş bilgin olsun

😳 Ateşten korkulmaz mı ya, beni havale geçircekken zor yetiştirmişler hastaneye, oğlumu 39.6 da zor yetiştirdim hastaneye gözleri dönüyordu, çevrem de bi dünya engelli kalan var yüksek ateşten. Hiç rahatlık gösterilcek bir konu değil..
Sirkeli su dış ateşi düşürüyormuş.. Ateşi düştü Zannedersiniz ama havale geçirir allah korusun 🙏

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Oglumun atesi var nasil düser acaba??
Ben bikaç yerde okumuştm çocuklarda ayak altına limon sürülürse yada dilimlenip konulup çorap giydirilirse kısa sürede düşermiş ateşi diye. Bide ılık banyo yaptırın kalında giydirmeyin ayakta olmasını havalanmasını sağlayın sürekli yatmasın sıcak basar. Havale hemen olmaz diye doktordan duydum tvlerde çıkan belli tepkiler verirmiş bayılma vs tarzı korkmayın işe yaramazsa doktora gidin geçmş olsn🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar