Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,688 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım Dr izleyeyim unutmazsam ne güzel izle canımız sıkılıyor gercekten iyi oluyor şahmarani izledin mi ? Çok güzel hamileyken döne döne izledim
Ben onu izleyecektim internette çok dalgasını geçmişlerdi öyle olunca başka şey izledim sonra unuttum gitti bi bakayım Müge Anlı başlamadan 😅 İznim de az kaldı daha da izleyemem hiç bir şey 🥹 Hamileyken ben Blutv de Ruhsar’ı izledim sonra tam Çılgın Bediş’i izleyecektim ki sildiler eski dizileri yılbaşında 🥺 Kaygısızlar falan da vardı 90lar benim kanayan yaram ahh çocukluğum 🥲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben onu izleyecektim internette çok dalgasını geçmişlerdi öyle olunca başka şey izledim sonra unuttum gitti bi bakayım Müge Anlı başlamadan 😅 İznim de az kaldı daha da izleyemem hiç bir şey 🥹 Hamileyken ben Blutv de Ruhsar’ı izledim sonra tam Çılgın Bediş’i izleyecektim ki sildiler eski dizileri yılbaşında 🥺 Kaygısızlar falan da vardı 90lar benim kanayan yaram ahh çocukluğum 🥲
Yaa ne güzel çok seviyorsun 💕 kötü olmuş ama ha canım gerçekten üzüldüm müge anlı çok izliyorsun galiba 😂 şahmaran güzel ama sevdim ikinci sezonu çekilse izlerdim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce uyudu canıma okudu 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ki uyudu çatla 😁😁😁😁 şaka yapıyorum canım Allah yardımcın olsun ayağım belim koptu valla

Benim ki uyudu çatla 😁😁😁😁 şaka yapıyorum canım Allah yardımcın olsun ayağım belim koptu valla

Telefon olmazsa olmazımz bende kızı uyuttum telefonda takılıyorum 😁😁

Kızımı Yeni uyuttum bitanem az keyif yapıyım dedim gözler mortingen😅😅

Kızımı Yeni uyuttum bitanem az keyif yapıyım dedim gözler mortingen😅😅
Ayy uyudular benimkilerde ama kızım gece boyu dibimdeydi neymiş benim odam serinmiş 😁

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ahhaah tam o an oyun oynuyordum dün gece 😂😂kayrayı uyutmuştum yatakta mis gibi 😂😂
Oh ne güzel benim kız dün bana mum tutturdu 😁

Ayy uyudular benimkilerde ama kızım gece boyu dibimdeydi neymiş benim odam serinmiş 😁
Güzel bahaneymiş😁 ben uyuttumm sandım uyudum iki saat sonra tekrar uyandı cadı hanım 😳😅

Tüm sayfalar yüklendi.