Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,619 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım ya bana yazmadın ama yazmak istedim Allah gönlüne göre versin inşallah canım benim inşallah 💕 erkekler hep öyle be kuzum ne kadar zor valla her gün bin bir çeşitler aranızda ne oldu bilemem ama inşallah herşey düzelir inşallah
İyiki yazdın canım teşekkür ederim 😔 inşallah canım inşallah rabbim senden razı olsun inşallah 🤲 çok sağol dileklerin için , bi ara müsait olduğunda anlatırım sana uzun mesele canım şuan Ali'yi uyutuyorum, aramızda bişey oluyor mu oldumu artık anlam veremiyorum, kaynanamlar bizi rahat bıraksa iyiyiz ama bir türlü gitmediler kurtulamadim onlardan

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya ne demek.her zaman Canm sıkıntı yok 😍 rica ederim canım benim ne demek kuzu onlar hep öyle illaki karışacaklar yoksa olmaz olur mu hiç ? Kimseyi kendi haline asla bırakmıyorlar asla ne zaman gitmeyi düşünüyorlar başka şehirdelerdi sanırım canım
İyiki yazdın canım teşekkür ederim 😔 inşallah canım inşallah rabbim senden razı olsun inşallah 🤲 çok sağol dileklerin için , bi ara müsait olduğunda anlatırım sana uzun mesele canım şuan Ali'yi uyutuyorum, aramızda bişey oluyor mu oldumu artık anlam veremiyorum, kaynanamlar bizi rahat bıraksa iyiyiz ama bir türlü gitmediler kurtulamadim onlardan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
🤷 Bilmiyorum Ayşem inan artık ne diyeceğimi bilmiyorum 🤦 bana zararları yok diyecem ama değil işte özel hayatım diye bişey kalmadı eşim onlar evde güvencesiyle onlar yüzünden geç saatlere kadar eve gelmiyor du😥
Ama biliyor musun Ayşem benim bel fıtığım varya hemen üşütünce bacağım ve belim ağrıyor bacağım tutmuyor yürüyemiyorum kaç gün, işte ben üç gün önce yine gece üstü açık uyuduğum için camda açıktı üşütmüştüm bacağım üç gündür çok ağrıyor sancı vuruyor inan doğum sancıları bile güzel o derece her neyse işte eşim üç gündür bir saniye bile beni yanlız bırakmadı görsen nasıl üzülüyor halime işe zor gönderdim gittiğinde de eve gelene kadar defalarca kez arıyor nasılsın nasıl oldun diye niye böyle oldu sana kıyamam çok üzülüyorum sen acı çekince dedi bana sen acı çekince ben bin katını çekiyorum dedi 🥺 biliyor musun neredeyse hasta olduğuma sevinecek tim çünkü uzun zamandır buna o kadar ihtiyacım vardı ki 😥 düzelir dimi Ayşem ben gerçekten artık çok yoruldum alttan almaktan bişey olmamış gibi davranmak tan
Ah mariyam emin ol sana net olarak diyorum eşinin sana eskisi givi davranamam sebebi sadece evdeki yobazlar başka bir şey değil sen nasıl rahatsızsan eşinin kardeşi de olsa oda rahatsız ama dile getiremiyor o yüzden bunu sana yansıtıyor ve seni cidden çok seviyor onlar gidene kadar dişini sık canım benim inşallah tez vakitte giderler 🤲🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Oh ne güzel benim kız dün bana mum tutturdu 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Güzel bahaneymiş😁 ben uyuttumm sandım uyudum iki saat sonra tekrar uyandı cadı hanım 😳😅
Senin kızın benim büyük kızıma benziyor uykuyla ilgisi yok benimki evi turluyor sabaha kadar bi mutfak bi tuvalet en önemli yer benim odam sabah babası gider işe bir bakıyorum yanımda kızım var ne ara gelmiş hiç haberim olmuyor😆 off umarım düzelirler

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya ne demek.her zaman Canm sıkıntı yok 😍 rica ederim canım benim ne demek kuzu onlar hep öyle illaki karışacaklar yoksa olmaz olur mu hiç ? Kimseyi kendi haline asla bırakmıyorlar asla ne zaman gitmeyi düşünüyorlar başka şehirdelerdi sanırım canım
Öyle valla oğlunu evlendirdikten sonra oğullarına resmen aşık olan annelere sesleniyoruz lütfen öyle olacaksa oğlunuzu evlendirmeyin , canım aynı ilçede de oturuyoruz bizim eve uzaklıkları sadece onbeş dakikalık yol , biz ilçe de onlar köydeler ama dediğim gibi çok yakın yürüyerek bile gidebilirsin , kaynanam ameliyat oldu bu kış bize gel dedim demez olaydım kadın bütün evini aldı geldi yedi aydır gitmek bilmediler kendisi gitti oğlu ile kızı kaldı 🤦

😅

Ohhh pijamalar çekildi mi😁😁😁
Çok ihtiyacım vardı inan ama evdekiler yüzünden rahat giyinemiyorum🤷

Ah mariyam emin ol sana net olarak diyorum eşinin sana eskisi givi davranamam sebebi sadece evdeki yobazlar başka bir şey değil sen nasıl rahatsızsan eşinin kardeşi de olsa oda rahatsız ama dile getiremiyor o yüzden bunu sana yansıtıyor ve seni cidden çok seviyor onlar gidene kadar dişini sık canım benim inşallah tez vakitte giderler 🤲🏻
İnşaallah canım çok sağol 🤲 bende öyle düşünüyorum hayırlısıyla gitseler di bende rahatıma düzenime eski hayatıma geri döneydim , inan eşimin o hallerini onu çok özlüyorum 😔

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Öyle valla oğlunu evlendirdikten sonra oğullarına resmen aşık olan annelere sesleniyoruz lütfen öyle olacaksa oğlunuzu evlendirmeyin , canım aynı ilçede de oturuyoruz bizim eve uzaklıkları sadece onbeş dakikalık yol , biz ilçe de onlar köydeler ama dediğim gibi çok yakın yürüyerek bile gidebilirsin , kaynanam ameliyat oldu bu kış bize gel dedim demez olaydım kadın bütün evini aldı geldi yedi aydır gitmek bilmediler kendisi gitti oğlu ile kızı kaldı 🤦

İnşaallah canım çok sağol 🤲 bende öyle düşünüyorum hayırlısıyla gitseler di bende rahatıma düzenime eski hayatıma geri döneydim , inan eşimin o hallerini onu çok özlüyorum 😔
Onlar ne zaman gitmeyi düşünüyorlar kuzu başka birilerini bir iki günlüğüne çağır belki öyle olunca giderler aynen keşke çağırmasydn iyilikten mazar doğar diye boşuna dememişler ay kaynanalar hep bir çeşit hep bir anormal gerçekten yaa bayağı hemde oğlum kızım gelin desenize onlar düşünmüyor basmıyor galibaaa sizde genç yenisiniz ay hiç sevmediğim işler hiccc

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Sen de kendi kardeşlerin varsa çağırsan ya da yakın olduğun kuzenin falan belki o zaman eşinde anlar rahat rahat oturamamak kendi evinde yabancı olmak nasılmış sonra git der onlara

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Sen de kendi kardeşlerin varsa çağırsan ya da yakın olduğun kuzenin falan belki o zaman eşinde anlar rahat rahat oturamamak kendi evinde yabancı olmak nasılmış sonra git der onlara
Aynen canım bende onu dedim öyle yapan biraz da onlar düşünsünler yazık bazı insanlarda kafa kurtarmyoo

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım bende onu dedim öyle yapan biraz da onlar düşünsünler yazık bazı insanlarda kafa kurtarmyoo
Ya benim eşim normalde buralı değil abisinin yanında kalıyordu tanıştığımızda ama hiç istemiyordu kendi evini tutmak istiyordu abisi de izin vermiyordu ille yanımda kalıcaksın diyordu yok ikna edemedi.Eltim hamile kaldı doğum yaptı kadın da rahatsız oluyordu ama yok yani adam bırakmıyordu ben çağırdım benim için geldin diyordu.Bir keresinde konsere gitmiştik neden geçe kaldın diye ortalığı ayağa kaldırdı sanki kız çocuğu gibi.En son kendi kardeşleri geldi eltimin o zaman biraz rahat bırakmaya başladı ama evlendik ancak öyle ayrı eve çıkabildi eşim 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar