Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,622 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ay benim bi tane ama babası kılıklı çok huysuz bir bölümü 4 kerede anca izliyorum o da kulaklığı takıyorum tablette açıyorum bakamıyorum bazen anca uyuyacak da o da yarım saat 😅
Senin iki olsun o zaman görürsün dizi izlemeyi🤩🤩vallahi meğerse bekarken keyif çatıyomusum🥺🥺canım annem ya kıymetini bilememisim hiç🙄 uyanınca annem kahvaltı bile hazırlamıştı zaten çalışıyodum haftaici pek evde olamıyordum hafta sonları da geç saatlere kadar uyurdum 🥺annemin bu kadar sorumluluk aldığını evlenince anladım insan bekarken aklı bı karis havada 🤦dünyanın kaç bucak olduğunu yeni anladım o kadar çok zorlanıyorum ki bu sorumluluk bana ağır geliyo iki küçük bebek evin temizliği bulaşığı çamaşırı ütüsü yemeği....varda var rabbim kolaylık versin inşallah bütün annelere hiç dinlenme yok bütün gün ayaktalar 🥺erkekler de diyolar ya bazen bütün gün evdesiniz ne iş yapiyosinuz ki vakit ayiramiyosunuz kendinize 🥺evdeki işleri çocuk bakmayı iş olarak görmüyorlar bi ücreti karşılığı yok diye bu işler sayılmıyor 🤦

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Senin kızın benim büyük kızıma benziyor uykuyla ilgisi yok benimki evi turluyor sabaha kadar bi mutfak bi tuvalet en önemli yer benim odam sabah babası gider işe bir bakıyorum yanımda kızım var ne ara gelmiş hiç haberim olmuyor😆 off umarım düzelirler
İnşallah amin amin 😁😁 enercii patlaması yaşıyo hergün minnacık ama yorulma uyuma yok 😁

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Senin iki olsun o zaman görürsün dizi izlemeyi🤩🤩vallahi meğerse bekarken keyif çatıyomusum🥺🥺canım annem ya kıymetini bilememisim hiç🙄 uyanınca annem kahvaltı bile hazırlamıştı zaten çalışıyodum haftaici pek evde olamıyordum hafta sonları da geç saatlere kadar uyurdum 🥺annemin bu kadar sorumluluk aldığını evlenince anladım insan bekarken aklı bı karis havada 🤦dünyanın kaç bucak olduğunu yeni anladım o kadar çok zorlanıyorum ki bu sorumluluk bana ağır geliyo iki küçük bebek evin temizliği bulaşığı çamaşırı ütüsü yemeği....varda var rabbim kolaylık versin inşallah bütün annelere hiç dinlenme yok bütün gün ayaktalar 🥺erkekler de diyolar ya bazen bütün gün evdesiniz ne iş yapiyosinuz ki vakit ayiramiyosunuz kendinize 🥺evdeki işleri çocuk bakmayı iş olarak görmüyorlar bi ücreti karşılığı yok diye bu işler sayılmıyor 🤦
Valla ben annemden biliyordum hiç evlenesim yoktu benim eşim zor ikna etti beni evlenmeye hep salladım 4 sene nişanlı kaldık 😅 29umda evlendim 33ümde doğum yaptım valla iyi sefa sürdüm gezdim tozdum az kaldı menapoza çok şükür Rabbim kızıma ömür versin 2.sinde hiiiç gözüm yok silbaştan hamileliği doğumu gazı 2 saatte bir emzirmesi yok osu busu çok zor çook😅

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Onlar ne zaman gitmeyi düşünüyorlar kuzu başka birilerini bir iki günlüğüne çağır belki öyle olunca giderler aynen keşke çağırmasydn iyilikten mazar doğar diye boşuna dememişler ay kaynanalar hep bir çeşit hep bir anormal gerçekten yaa bayağı hemde oğlum kızım gelin desenize onlar düşünmüyor basmıyor galibaaa sizde genç yenisiniz ay hiç sevmediğim işler hiccc
Eşim bugün evlerini boyamaya gitti bizim mahalleye ilçeye taşınacaklar yarın da temizlenir bu hafta içinde giderler inşallah diye düşünüyorum canım. Kuzum ben öyle bir yerlere gidip kalmayı sevmeyen biriyim yada gelip kalmalari da hoş bulmuyorum, kardeşim bazen bize gelir di eşim zorla kal derdi yada sürekli kardeşin senin yanına gelip kalsın der. Yani anlayacağın kimi getirirsem getirim yine onlar gitmeyecek yine eşim rahatsız olmayacak inan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen de kendi kardeşlerin varsa çağırsan ya da yakın olduğun kuzenin falan belki o zaman eşinde anlar rahat rahat oturamamak kendi evinde yabancı olmak nasılmış sonra git der onlara
Canım kardeşlerim var küçük ler ama bazen gelirler eşim rahatsız olmuyor hiç zorla kal der yada ne bilim eve biraz geç gelecek olsa arar kardeşin yanına gelsin kalsın diyor, ben sevmiyorum öyle şeyleri ama onlar çok kalabalık büyüdükleri için böyle şeyler aksine onların hoşuna gidiyor, yani kalabalık dediğim üç dört aile birlikte , babasının dedesi nenesi annesi babası ve yedi sekiz amca ,kendi ailesi her iki amcasının eşleri ve yirmi çocukları birlikte büyümüşler , yani süralemi de getirsem iyiki gelmişler der

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Eşim bugün evlerini boyamaya gitti bizim mahalleye ilçeye taşınacaklar yarın da temizlenir bu hafta içinde giderler inşallah diye düşünüyorum canım. Kuzum ben öyle bir yerlere gidip kalmayı sevmeyen biriyim yada gelip kalmalari da hoş bulmuyorum, kardeşim bazen bize gelir di eşim zorla kal derdi yada sürekli kardeşin senin yanına gelip kalsın der. Yani anlayacağın kimi getirirsem getirim yine onlar gitmeyecek yine eşim rahatsız olmayacak inan

Canım kardeşlerim var küçük ler ama bazen gelirler eşim rahatsız olmuyor hiç zorla kal der yada ne bilim eve biraz geç gelecek olsa arar kardeşin yanına gelsin kalsın diyor, ben sevmiyorum öyle şeyleri ama onlar çok kalabalık büyüdükleri için böyle şeyler aksine onların hoşuna gidiyor, yani kalabalık dediğim üç dört aile birlikte , babasının dedesi nenesi annesi babası ve yedi sekiz amca ,kendi ailesi her iki amcasının eşleri ve yirmi çocukları birlikte büyümüşler , yani süralemi de getirsem iyiki gelmişler der
Bende asla hiç sevmem asla annemler hariç iyi bari gidecekler desene vAlla aa masallah şimdi olsa kimse dayanamaz vAlla ne güzel kız bnm eşimde öyle niye geldiler asla demez illa gelsin kalsınlar der 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ay öyle adamla işin zor o zaman rahatsız olmuyorsa anlayamıyordur seni 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.