Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,622 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben annemden biliyordum hiç evlenesim yoktu benim eşim zor ikna etti beni evlenmeye hep salladım 4 sene nişanlı kaldık 😅 29umda evlendim 33ümde doğum yaptım valla iyi sefa sürdüm gezdim tozdum az kaldı menapoza çok şükür Rabbim kızıma ömür versin 2.sinde hiiiç gözüm yok silbaştan hamileliği doğumu gazı 2 saatte bir emzirmesi yok osu busu çok zor çook😅
Haklısın bir yandan ama kardeşi olsun bence kızının biraz ara ver yapmisken bi tane daha yap 🤩🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim bugün evlerini boyamaya gitti bizim mahalleye ilçeye taşınacaklar yarın da temizlenir bu hafta içinde giderler inşallah diye düşünüyorum canım. Kuzum ben öyle bir yerlere gidip kalmayı sevmeyen biriyim yada gelip kalmalari da hoş bulmuyorum, kardeşim bazen bize gelir di eşim zorla kal derdi yada sürekli kardeşin senin yanına gelip kalsın der. Yani anlayacağın kimi getirirsem getirim yine onlar gitmeyecek yine eşim rahatsız olmayacak inan

Canım kardeşlerim var küçük ler ama bazen gelirler eşim rahatsız olmuyor hiç zorla kal der yada ne bilim eve biraz geç gelecek olsa arar kardeşin yanına gelsin kalsın diyor, ben sevmiyorum öyle şeyleri ama onlar çok kalabalık büyüdükleri için böyle şeyler aksine onların hoşuna gidiyor, yani kalabalık dediğim üç dört aile birlikte , babasının dedesi nenesi annesi babası ve yedi sekiz amca ,kendi ailesi her iki amcasının eşleri ve yirmi çocukları birlikte büyümüşler , yani süralemi de getirsem iyiki gelmişler der
Bu aile bana çok tanıdık geldi🤩benim eşimin ailesi de öyle canım halen eski devirdeki insanlar gibi içiçe yaşıyorlar dede nene üç dört gelin yani benim kaynanam iki eltisiyle ve kaynanasiyla yasiyo hemde iki kaynana 🥴🥴halen kaynanam onlardan çekinir bişey yaptımi evdeki elli kişiden izin alır hiç de gocunmaz inan anlatırken bile sinir oluyorum ama onlar alışkın artık ben misafir olarak bile gidiyorum katlanamiyorum onlar 30kisilik aile gayette rahat yaşıyorlar memnunlar hayatlarından ama bana göre çok saçma aşırı derecede hemde😏😏

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın bir yandan ama kardeşi olsun bence kızının biraz ara ver yapmisken bi tane daha yap 🤩🤩

Bu aile bana çok tanıdık geldi🤩benim eşimin ailesi de öyle canım halen eski devirdeki insanlar gibi içiçe yaşıyorlar dede nene üç dört gelin yani benim kaynanam iki eltisiyle ve kaynanasiyla yasiyo hemde iki kaynana 🥴🥴halen kaynanam onlardan çekinir bişey yaptımi evdeki elli kişiden izin alır hiç de gocunmaz inan anlatırken bile sinir oluyorum ama onlar alışkın artık ben misafir olarak bile gidiyorum katlanamiyorum onlar 30kisilik aile gayette rahat yaşıyorlar memnunlar hayatlarından ama bana göre çok saçma aşırı derecede hemde😏😏
Sezeryandan dolayı 2 sene sakın hamile kalma dedi doktor 35imde hamile kalsam 36ımda nasıl 2 çocuğu kaldırırım kendime hiç güvenmiyorum içim geçmiş benim artık 😅

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Herkese öyle diyor doktorlar🤩🤩çocuk yapan yapiyo sezeryan filan dinlemiyor kimse
Allah yazdıysa bozsun yok ben dayanamam 2.ye uykusuzluğu ayrı acısı ayrı ağrısı sızısı ilaç alamaması hele benim hamileliğim kabus gibiydi hemoroidden 😅 Şimdi de banyoya girerken millete yalvarıyorum, bi yemek yiyeceğim yalvar yakar 10 dakika tutturmak için ağlanıp sızlanıp şikayet etmem gerekiyor, tek başıma kulaklığımı takıp yürümeyi özledim, arkadaşlarımla kafede oturmayı, şöyle rahat rahat oyun oynamayı, dışarıda rahatça yemek yemeyi saate bakmamayı özledim 🥲 saçımı zor boyuyorum papaz gibi geziyorum koca göbek gitmiyor yok istemem valla 🥹

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Allah yazdıysa bozsun yok ben dayanamam 2.ye uykusuzluğu ayrı acısı ayrı ağrısı sızısı ilaç alamaması hele benim hamileliğim kabus gibiydi hemoroidden 😅 Şimdi de banyoya girerken millete yalvarıyorum, bi yemek yiyeceğim yalvar yakar 10 dakika tutturmak için ağlanıp sızlanıp şikayet etmem gerekiyor, tek başıma kulaklığımı takıp yürümeyi özledim, arkadaşlarımla kafede oturmayı, şöyle rahat rahat oyun oynamayı, dışarıda rahatça yemek yemeyi saate bakmamayı özledim 🥲 saçımı zor boyuyorum papaz gibi geziyorum koca göbek gitmiyor yok istemem valla 🥹
Olumsuz yönleri çok tabi zor kolay değil.sana hak veriyorum özgürlük elden gidiyo bi duş almak tuvalete gitmek bile zor oluyo 🤷ama duygusunun tarifi de yok😍seninki şimdi daha çok küçük hele bi yürüsün konuşsun anne desin insanın yüreği hop ediyor valla o duyguyu içine sigdiramiyorsun❤️rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲 seninki biraz büyüsün istersin bı kardeşi olsun eminim😍

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Olumsuz yönleri çok tabi zor kolay değil.sana hak veriyorum özgürlük elden gidiyo bi duş almak tuvalete gitmek bile zor oluyo 🤷ama duygusunun tarifi de yok😍seninki şimdi daha çok küçük hele bi yürüsün konuşsun anne desin insanın yüreği hop ediyor valla o duyguyu içine sigdiramiyorsun❤️rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲 seninki biraz büyüsün istersin bı kardeşi olsun eminim😍
Allah kerim benim annem de erken menapoza girdi bakalım bazen de kısmete bırakmak lazım bi 2 sene geçsinde üstünden bakalım ne hallerde olacağız 😅🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Ay evet canım hiç çekilir gibi değil bazen kalmaya giderdik öyle böyle değil 🤦 dayanamaz eve gelmek için can atardım 😶 neyse ki bu sene herkes birbirinden ayrıldı herkes kendi evinde kendi başının çaresine bakıyor yeminle dayanılacak gibi değiller, benim kaynanam da biz bişey yaparken dur hacı dede var o bilmesin eltim bilmesin kayınlarım bilmesin bilmem ne ne

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ay evet canım hiç çekilir gibi değil bazen kalmaya giderdik öyle böyle değil 🤦 dayanamaz eve gelmek için can atardım 😶 neyse ki bu sene herkes birbirinden ayrıldı herkes kendi evinde kendi başının çaresine bakıyor yeminle dayanılacak gibi değiller, benim kaynanam da biz bişey yaparken dur hacı dede var o bilmesin eltim bilmesin kayınlarım bilmesin bilmem ne ne
İnan aynısı bizimkiler de öyle 😏🥺🥴🥴

Tüm sayfalar yüklendi.