Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,809 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
benim kansizligim oldugu icin hamileligim surecinde 4 yada 5 kutu kan ilaci vermişlerdir halada iciyorum önemli içmen lazim diyolar decavitle beraber iciyorum
Hmm bana daha kan ilacı başlamadı sanırım pazartesi başlayacak canım. Folik asit kafama takıldı da bi sorayim dedim ben 1 paket bitirdim de sizde mi sadece 1 paket kullandınız diye merak ettim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Hatirliyomusun kuzum 1 paket mi kullanmıştın folik asitten yoksa 2 yada 3 paket bitirdin mi

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm aynı işlevi görüyorsa damla gibi kuzum demekki sana da decavit yazmış demekki

Hmm aynı işlevi görüyorsa damla gibi kuzum demekki sana da decavit yazmış demekki
benim hamile kalmadan önce d vitamini kullaniyodum sinirdaydi vitamin değerlerim hamilw kalinca onu birak bunu içeceksin dedi bende doktorum dedigini yapiyorum d vitaminimi biraktim decavit iciyorum kan ilaciyla birlikte

Evet canim hec doktorum yazmadi
canm bence hamileligin doneminde bu decavit cok önemli doktoruna söyle versin bebis icin cok önemli

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hatirliyomusun kuzum 1 paket mi kullanmıştın folik asitten yoksa 2 yada 3 paket bitirdin mi

Cnm e nabız uygulamasından baksana orda yazılan ilaçlar dozları filan yazıyo ben 3 paket kullandım diye hatırlıyorum ama gebelik öncesi de kullandım bide bazı vitaminlerin içinde folikasitte var eğer yeni ilaçların içinde varsa ondanda kesmiş olabilir

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Demi canım doğru hatırlıyorum ozaman🤔
Aynen canım sonrasında farklı ilaçlar veriyor

Ozele gidiyorum gene de çıkar mı kuzum e nabizdan . Kiz ben hayatımda hiç e nabıza girmedim🤣🤣
Cnm e nabız uygulamasından baksana orda yazılan ilaçlar dozları filan yazıyo ben 3 paket kullandım diye hatırlıyorum ama gebelik öncesi de kullandım bide bazı vitaminlerin içinde folikasitte var eğer yeni ilaçların içinde varsa ondanda kesmiş olabilir

Canim.onun adi nasil.gedir?.hele fol.asitmi? Fotosun ata bilirmisin?

Hmmm anladım kuzum
2 kutu folik asit sonrada vitaminler +demir kullandım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211016-213314_Google.jpg
    Screenshot_20211016-213314_Google.jpg
    359.2 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Demi canım doğru hatırlıyorum ozaman🤔

Ozele gidiyorum gene de çıkar mı kuzum e nabizdan . Kiz ben hayatımda hiç e nabıza girmedim🤣🤣

Hmmm anladım kuzum
He canim hic yazmadi doktordan sorişib içerim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar