Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,819 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Hamileligin basinda doktor folik asit ilaci yaziyorya onu 1 paket kullaniyoduk demi sonraki gidişimizde bidaha folik asit yazmıyor vitamin ilacına geçiyordu demi yanlış mi hatırlıyorum 🤔
Folik asit ne ilaci nasil bi wey bilmiyorum amma doktorum banada ilk gunden d vitamini yazib damci suya damizdiriram oyle iciyorum canim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
14. Haftaya kadar folik asit kullanılıyor. Daha sonra 15. Haftadan sonra demir ilacı ve d vitamini isteğe bağlı magnezyum veriliyor
🙏🏻💕💕💕😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladim kuzucum bazi doktorlar yazmiyor demekki💞
Folik asit ne ilaci nasil bi wey bilmiyorum amma doktorum banada ilk gunden d vitamini yazib damci suya damizdiriram oyle iciyorum canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladim kuzucum bazi doktorlar yazmiyor demekki💞

Elifim annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamileligin basinda doktor folik asit ilaci yaziyorya onu 1 paket kullaniyoduk demi sonraki gidişimizde bidaha folik asit yazmıyor vitamin ilacına geçiyordu demi yanlış mi hatırlıyorum 🤔
Banada yazdı ama o ilaç ilk 3 ay için daha sonra kullanılmıyor bana doktorum öyle demişti hatta bir kutu 90 tane vardı tabi ben bulantilar dan kullanamiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.