Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,815 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Hamileligin basinda doktor folik asit ilaci yaziyorya onu 1 paket kullaniyoduk demi sonraki gidişimizde bidaha folik asit yazmıyor vitamin ilacına geçiyordu demi yanlış mi hatırlıyorum 🤔
Evet canım folikasit bir kutu yaklaşık 12 hafta ya denk geliyor daha sonra da kan ilacı ve vitamin ilacı veriliyor doğru biliyorsun canım 😉

K

Kizçem

Guest
Folik asit bitti benim sonra elenatal 1 vitamin verdi d3 damlası ile birlikte. Sonra oda bitti elenatal 2 verdi smdi oda bitti pazartesi gidecem bu sefer de kan ilacı yazacak heralde
Elenatal 2yi doguma kadar kullanıyorsun canim ek olarak d3 damlasi ve demir ilacı veriyor doktor zaten elenatalin icinde folik asitde var

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Elenatal 2yi doguma kadar kullanıyorsun canim ek olarak d3 damlasi ve demir ilacı veriyor doktor zaten elenatalin icinde folik asitde var
Hah tamam kuzum benim 😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy sifa olsun sana ve bebegine kuşum😇
Planlı bir gebelikte o yüzden öncesinden kullanmistim sonra farklı bir vitamin kullandım 4 ay şimdi vinelac kullanıyorum 7. Ay olacak demir hapına başladım calsiyum ve dvit. 2 aydır kullanıyorum kullanmadığım bişey yok sanırım 🤗

Oyy sifa olsun sana ve bebegine kuşum😇
Planlı bir gebelikte o yüzden öncesinden kullanmistim sonra farklı bir vitamin kullandım 4 ay şimdi vinelac kullanıyorum 7. Ay olacak demir hapına başladım calsiyum ve dvit. 2 aydır kullanıyorum kullanmadığım bişey yok sanırım 🤗

Elenatal 1 2 nedir acaba ikinci hamileliğim böyle birşey kulkanmadim
Vitamin ilacı kuzum ama her doktor farkli vitamin yazabiliyor senin doktorun belki farkli vitamin yazmıştır sana

Evet canım folikasit bir kutu yaklaşık 12 hafta ya denk geliyor daha sonra da kan ilacı ve vitamin ilacı veriliyor doğru biliyorsun canım 😉
Tamam ozaman bebeğim kafama takılmıştı da🤗💕💕🙏🏻

Son düzenleme:

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Folik asit bitti benim sonra elenatal 1 vitamin verdi d3 damlası ile birlikte. Sonra oda bitti elenatal 2 verdi smdi oda bitti pazartesi gidecem bu sefer de kan ilacı yazacak heralde
14. Haftaya kadar folik asit kullanılıyor. Daha sonra 15. Haftadan sonra demir ilacı ve d vitamini isteğe bağlı magnezyum veriliyor

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Her doktor a gidisimde soruyolar kullaniyor musun diye. Benim kullandigimin icinde vitamin balik yagi folik asit falanda vardi sanirim o yuzden birak demediler.

Tüm sayfalar yüklendi.