'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,372 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Berrin

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleynküm Hayırlı Günler Kızlar Nasılsınız Kızlar Napiyorsunuz Ben Artık Yavaş Yavaş Herşeyi Araştırıyorum Kızlar Doğumdan Sonra Sorunlar Yaşamamak İçin Bebeklerime Yeterli Olabilmek İçin Gögüs Ucum Hiç Yok Elektrikli Gögüs Pombasi Yararlımı Bana Faydası Olur mu? Kullanan Varmı??? Almalımıyım Sizce Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim ❤️
Merhaba, benimde meme ucum cok olmadigi icin ve ilk gun sutum gelmedigi icin doğduğu gun biberonla beslendi. 2.gun sutum geldi ama biberon istedi tutmadi. Buna üzülmustum ama iyiki tutmamis memeyi dedim sonrasinda. Medela elektronik gogus pompasi en iyilerinden. Hastanenin ki de medelaydi ve 2.gunden itibaren sağarak verdim. Hastaneden çıkmadan hemen eve sipariş verdim. Oyle çoğalttıki sutumu. Dr umun soyledigine gore bebegin çene gücüyle elektronik bir aletinki bir degil. Memede cocuk az bir sey emip uyuyakaliyor ve memeyi uyku araci olarak kullaniyor. Annenin gece uykusu mümkün olmuyor. Bir sagista 2 adet 120 ml lik sise doluyordu 240 ml sutunu yataginda iciyordu. 6 ay sadece anne sutuyle topaç gibi oldu:) asla mama vermedim tek bi öğün bile. Oyle rahat ettim ki. Sagip biberona koyup yataginda veriyordum ve yataginda uyuyordu bu sayede. Beni emzik gbi kullanmadi. Ilerleyen zamanlarda da dahada arttigi icin dolaba koyuyordum gece esim dolaptakini veriyordu. Gece rahat uyuyabiliyordum yorgun oldugum gunler. Arkadaslarim disarda emzircek yer ararken ben biberondaki sutumu heryerde verebiliyordum. En buyuk avantajı ise gece surekli uyanmak zorunda degilsin. Simdi 2.ye hamileyim. Mememi birak tutturmayi acmayi düşünmüyorum:)

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba, benimde meme ucum cok olmadigi icin ve ilk gun sutum gelmedigi icin doğduğu gun biberonla beslendi. 2.gun sutum geldi ama biberon istedi tutmadi. Buna üzülmustum ama iyiki tutmamis memeyi dedim sonrasinda. Medela elektronik gogus pompasi en iyilerinden. Hastanenin ki de medelaydi ve 2.gunden itibaren sağarak verdim. Hastaneden çıkmadan hemen eve sipariş verdim. Oyle çoğalttıki sutumu. Dr umun soyledigine gore bebegin çene gücüyle elektronik bir aletinki bir degil. Memede cocuk az bir sey emip uyuyakaliyor ve memeyi uyku araci olarak kullaniyor. Annenin gece uykusu mümkün olmuyor. Bir sagista 2 adet 120 ml lik sise doluyordu 240 ml sutunu yataginda iciyordu. 6 ay sadece anne sutuyle topaç gibi oldu:) asla mama vermedim tek bi öğün bile. Oyle rahat ettim ki. Sagip biberona koyup yataginda veriyordum ve yataginda uyuyordu bu sayede. Beni emzik gbi kullanmadi. Ilerleyen zamanlarda da dahada arttigi icin dolaba koyuyordum gece esim dolaptakini veriyordu. Gece rahat uyuyabiliyordum yorgun oldugum gunler. Arkadaslarim disarda emzircek yer ararken ben biberondaki sutumu heryerde verebiliyordum. En buyuk avantajı ise gece surekli uyanmak zorunda degilsin. Simdi 2.ye hamileyim. Mememi birak tutturmayi acmayi düşünmüyorum:)
Bilgilerin için teşekkür ederim canım benim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Herşeyden önemlisi doğumdan sonra bir saat içinde bebekler anne göğsünü tutmalı mama takviyesinde kesinlikle kaşık önemli kuzum. Senin paşaların olacağı için elektirikli olması kolayına gelir. Ayrıca göğüs ucu Küçük olması bebeğin emme refleksi kuvvetli ise her şekilde tutar belli bir zaman sonrada baya bi belirginleşir endişeye gerek yok kuzum.
Aynen katılıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar