'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,373 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa kuzum nasıl kullanılıyor peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsallah benimde öyle çıkar birtanem insallah
Bi masaj kismi var bir de sagma kismi. İstersen once biraz masaj yapip sagmaya geçebilirsin. Zeynep23 un anlattığı gibi kademeli. İlk kullanırken kesfedersin. Kullanımı kolay ve rahat

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bi masaj kismi var bir de sagma kismi. İstersen once biraz masaj yapip sagmaya geçebilirsin. Zeynep23 un anlattığı gibi kademeli. İlk kullanırken kesfedersin. Kullanımı kolay ve rahat
Teşekkür ederim kuzum benim çok sagol

Vala balım benimde yoktu hastanede 1 gün boyunca 2.gun eme eme artık çıkmaya başladı ama ben bulundurdum her ihtimale karşı sende istersen bulundurabilirsin 🥰
Teşekkür ederim birtanem ❤️❤️😘 nasılsın nasıl gidiyor

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Maşallah bende 17+5🥰

Çok sağol canım benim yardımcı olduğun için ❤️❤️❤️🤲🏻
Ay hülyam 🥹🥹ne ara bu kadar büyüdüler yaaa🥺🥺

Canım ben hiç kullanmadım pompa ama bu sefer kesin alicam ben @Zeynep23 un kullandığından almayı düşünüyorum bende

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyden önemlisi doğumdan sonra bir saat içinde bebekler anne göğsünü tutmalı mama takviyesinde kesinlikle kaşık önemli kuzum. Senin paşaların olacağı için elektirikli olması kolayına gelir. Ayrıca göğüs ucu Küçük olması bebeğin emme refleksi kuvvetli ise her şekilde tutar belli bir zaman sonrada baya bi belirginleşir endişeye gerek yok kuzum.
Emine

Herşeyden önemlisi doğumdan sonra bir saat içinde bebekler anne göğsünü tutmalı mama takviyesinde kesinlikle kaşık önemli kuzum. Senin paşaların olacağı için elektirikli olması kolayına gelir. Ayrıca göğüs ucu Küçük olması bebeğin emme refleksi kuvvetli ise her şekilde tutar belli bir zaman sonrada baya bi belirginleşir endişeye gerek yok kuzum.
Emine

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay hülyam 🥹🥹ne ara bu kadar büyüdüler yaaa🥺🥺

Canım ben hiç kullanmadım pompa ama bu sefer kesin alicam ben @Zeynep23 un kullandığından almayı düşünüyorum bende
Sümeyram ne ara gecdi diyorum zaman hızlı geçiyor bana

rank
Ayyyy inşallah sumeyram amin🤲🤲🤲🤲🤭 kuuzm sen naptın gittinmi hastaneye
İnşallah canım benim ❤️ daha gitmedim ya bugün kayinvalidemle konuştum dedim ben hastayım bugün çok kustum başım çok ağrıyor filan dedi hemen yarın hastaneye git bebeğe birşey olmasın dedim tamam tamam 😄😄

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah canım benim ❤️ daha gitmedim ya bugün kayinvalidemle konuştum dedim ben hastayım bugün çok kustum başım çok ağrıyor filan dedi hemen yarın hastaneye git bebeğe birşey olmasın dedim tamam tamam 😄😄
Canım benimmm ya 😘😘❤️❤️❤️ çok merak ediyorum birtanem haberdar et benide sağlıkla Güzel haberlelre inşallah mide bualntin çok var mi

rank
Bu iki gündür aşırı derecede mide bulantısı ve kusma yaşıyorum başım duvarlara vurmak istiyorum ağrıdan bende bir an önce gitmek istiyorum hastaneye
Canım benimmm ya 😘😘❤️❤️❤️ çok merak ediyorum birtanem haberdar et benide sağlıkla Güzel haberlelre inşallah mide bualntin çok var mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar