'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,375 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleynküm Hayırlı Günler Kızlar Nasılsınız Kızlar Napiyorsunuz Ben Artık Yavaş Yavaş Herşeyi Araştırıyorum Kızlar Doğumdan Sonra Sorunlar Yaşamamak İçin Bebeklerime Yeterli Olabilmek İçin Gögüs Ucum Hiç Yok Elektrikli Gögüs Pombasi Yararlımı Bana Faydası Olur mu? Kullanan Varmı??? Almalımıyım Sizce Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim ❤️
Ben bu kez wee nin elli pompasını aldım. Trendyol’da en çok o satın alınmış en çok ona yorum yazılmış. Aslında elektrikli alacaktım ama bunu daha çok övmüşler bende konunun takipçisiyim doğurunca wee yi kullanamazsam burdaki tavsiyelere bakarım

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben manuel aldim hic kullanisli gelmedi maalesef. Wee baby nin elektrikli pompasını aldim ve cok memnun kaldım. Arada sinirlenip emmeyince sagip kasikla iciriyorum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben cocugum yogun bakimdayken acil lazim oldugu icin eczaneden almistim. Tam 5 ay once aldim. Fiyatini hic hatirlamiyorum ama digerlerine gore uygundu ve gayet iyi iş goruyor. Bosuna fazla para rmeye gerek yok
Sağol kuzum ben baktım trentyolda fiyat baya uçmuş eczaneye bakarim

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleynküm Hayırlı Günler Kızlar Nasılsınız Kızlar Napiyorsunuz Ben Artık Yavaş Yavaş Herşeyi Araştırıyorum Kızlar Doğumdan Sonra Sorunlar Yaşamamak İçin Bebeklerime Yeterli Olabilmek İçin Gögüs Ucum Hiç Yok Elektrikli Gögüs Pombasi Yararlımı Bana Faydası Olur mu? Kullanan Varmı??? Almalımıyım Sizce Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim ❤️
Canım benimde hiç yoktu neler almadım neler sonra bir yöntem buldum gögüs ucum çıksın diye bi sağa kıvırdım bıraktım bir sola kıvırdım bıraktım ikiside 3- 4 güne net emilecek şekilde uzadı ve rahat emzirdim bide öyle yapınca sütde çok gidiyor bebeğe

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimkinde bir de garip bi durum olmus. Benden once baskasi alip paketlerini bile açmadan geri iade etmis. Garantisi onceden basladigi icin, bir de bizim icin o an cok acil oldugu icin yari fiyatina almisiz.
Yaaa kuzum nasıl kullanılıyor peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsallah benimde öyle çıkar birtanem insallah
Canım benimde hiç yoktu neler almadım neler sonra bir yöntem buldum gögüs ucum çıksın diye bi sağa kıvırdım bıraktım bir sola kıvırdım bıraktım ikiside 3- 4 güne net emilecek şekilde uzadı ve rahat emzirdim bide öyle yapınca sütde çok gidiyor bebeğe

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Vala balım benimde yoktu hastanede 1 gün boyunca 2.gun eme eme artık çıkmaya başladı ama ben bulundurdum her ihtimale karşı sende istersen bulundurabilirsin 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar