"KONUM MENOPOZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUM MENOPOZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,873 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUM MENOPOZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Maydanoz suyu iç hülyam oğlun daha 1 yaşında bana kadın doğum doktorum 2 yıla kadar oluyoe düzensizlik bu kişiden kişiye göre değişir demişti. Dert etme . Ama maydonuz suyunu kesin iç
Aysenurum hep içiyorum hala olmadım 2 ay olacak çok korkuyorum ilerde bir bebeğim olsun isterim

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aysenurum hep içiyorum hala olmadım 2 ay olacak çok korkuyorum ilerde bir bebeğim olsun isterim
O zamam hamileye kalmaya bak hülyam benim yengem yani abimin karısı 24 yaşında doktor onada şurada 6 yılın var menopoza girmeye başlamışsın normal yollarla çocuk yapamazsın tüp bebek tedavisina başla dedi 1 yıldır deniyorlar hala olmadı oda senin gibi çok genç doktor abır cubura bağladı ama kendisi hala tüketiyor bilmiyorum ne kadar erken hamile kalırsan o kadar iyi senin için . Yoksa ilerisi sıkıntı

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
O zamam hamileye kalmaya bak hülyam benim yengem yani abimin karısı 24 yaşında doktor onada şurada 6 yılın var menopoza girmeye başlamışsın normal yollarla çocuk yapamazsın tüp bebek tedavisina başla dedi 1 yıldır deniyorlar hala olmadı oda senin gibi çok genç doktor abır cubura bağladı ama kendisi hala tüketiyor bilmiyorum ne kadar erken hamile kalırsan o kadar iyi senin için . Yoksa ilerisi sıkıntı
Ayşenur o yüzden çok korkuyorum doktor. Bana coocuk dusunuyonmu dedi evli değilim hocam dedim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çocuk düşünüyorsan bir an önce yap diyecekti çünkü 🥺. Hayırlısı stres yapma tek doktora da bağlı kalma derim .
Birde Ankara şehir Hastanesi'ne gideyim kuzum bakalım ne diyecekler ne gelirse Rabbimden aysneur Nedim kaderim çok kötüymüş gerçekten🥲😢

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar