"KONUMUZ BEBEGİMİ NE ZAMAN OTURTMALIYIM"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ BEBEGİMİ NE ZAMAN OTURTMALIYIM\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,501 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı \"KONUMUZ BEBEGİMİ NE ZAMAN OTURTMALIYIM\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Merhaba Napiyorsunuz Nasılsınız Çocuklar Nasıl Hamile Olan Arkadaşlarım Gebelik Nasıl Gidiyor Benim Sorum Oğlumu Oturtmaya Çalışıyorum Ama Halen Oturamıyor ? Ne Zaman Oturur Çok Merak Ediyorum?
Bizde erkekler 7 aylıkken kızlar 8 aylıkken oturturlar etrafına yastık koy oturt başta oturamaz ama zamanla alışır

Kızlar Merhaba Napiyorsunuz Nasılsınız Çocuklar Nasıl Hamile Olan Arkadaşlarım Gebelik Nasıl Gidiyor Benim Sorum Oğlumu Oturtmaya Çalışıyorum Ama Halen Oturamıyor ? Ne Zaman Oturur Çok Merak Ediyorum?
Kuzum ben 4 buçuk aylıkken kucağımda oturtuyordum 5 aylıkken koltuk köşelerinde egzersiz yaptırıyordum zamanla alışmıştı 5 Aydan sonra artık yatarak oynatmıyordum oturarak arkasından destekliyorum öyle oynuyorduk

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Normal bebeklerle umut bir değil normal bebekler 5-5 buçuk ayda oturtmaya başlanırken sen biraz daha geç başlaman gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar