"KONUMUZ BEBEGİMİ NE ZAMAN OTURTMALIYIM"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ BEBEGİMİ NE ZAMAN OTURTMALIYIM\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,502 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı \"KONUMUZ BEBEGİMİ NE ZAMAN OTURTMALIYIM\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben oturturum demedim sen sormuşsun ya basini dik tutuyor mu bende benimki tutuyor dedim 2 aylık bebek uyumaktan başka birşey yapmıyor ki nasıl otursun 😀
😃😃 evet canım benim kızım da 2 aylıkken kafasını dik tutabiliyordu kaynanam oturtmaya çalışmıştı kızımı bir de ben hülyaya sormuştum umut doğum vaktine göre 6 aydan büyük o yüzden tutuyor mu dedim ama sen yazınca anlam veremedim açıkçası 😃😃

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Merhaba Napiyorsunuz Nasılsınız Çocuklar Nasıl Hamile Olan Arkadaşlarım Gebelik Nasıl Gidiyor Benim Sorum Oğlumu Oturtmaya Çalışıyorum Ama Halen Oturamıyor ? Ne Zaman Oturur Çok Merak Ediyorum?
Ben hiç oturtmadim mama sandalyesinde ek gıdaya başlayınca koymuştum bi iki ay içinde oturmuştu 🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
😃😃 evet canım benim kızım da 2 aylıkken kafasını dik tutabiliyordu kaynanam oturtmaya çalışmıştı kızımı bir de ben hülyaya sormuştum umut doğum vaktine göre 6 aydan büyük o yüzden tutuyor mu dedim ama sen yazınca anlam veremedim açıkçası 😃😃
Hatamı yaptım 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar