"KONUMUZ TETANOZ AŞISI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ TETANOZ AŞISI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,251 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı \"KONUMUZ TETANOZ AŞISI
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Hayırlı Günler Bugün Beni Aile Sağlık Merkezinden Aradılar 20.haftada Aşı Olman Gerekiyor Diye Öncelikle Doktoruma Sormam Gerektiğini Söyledi Sizce Vurulmalımıyım?
Gebeliğe bir zararı olmadığını biliyorum, o yüzden vurulabilirsin, ama hassas bir bunyen varsa aşı sonrası kolun sisebilir. Ben 3 doz diye biliyorum, 1. Dozu 2021 yılında vurulmustum, sonrasında gebelikte 2. Doz yaptırdım, yakın zaman da 3. Doz yaptircam

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Gebeliğe bir zararı olmadığını biliyorum, o yüzden vurulabilirsin, ama hassas bir bunyen varsa aşı sonrası kolun sisebilir. Ben 3 doz diye biliyorum, 1. Dozu 2021 yılında vurulmustum, sonrasında gebelikte 2. Doz yaptırdım, yakın zaman da 3. Doz yaptircam
Teşekkür ederim canım benim ❤️🤲

Cansum06

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Hayırlı Günler Bugün Beni Aile Sağlık Merkezinden Aradılar 20.haftada Aşı Olman Gerekiyor Diye Öncelikle Doktoruma Sormam Gerektiğini Söyledi Sizce Vurulmalımıyım?
Cnm ben 33.haftmdayim ikisinide vrldm sknt olmuyor vurdr yalniz tetanoz vurulan yere soguk pres uygula ben vurulr gurulmaz soguk jellerden koydm epilasyon aletnn icinde olan hc o kdr fazla agri yasamadm soylenene bakmamak lazm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım benim ❤️🤲
2doz gebelk icin oluyor 5e tamamlamak istersen omur boyu koruyormus 5tane oneriyolar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar