"KONUMUZ VEREM AŞISI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ VEREM AŞISI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 828 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı \"KONUMUZ VEREM AŞISI
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Günaydın Kızlar Nasılsınız Verem Aşısı Hakkında Bilgi Verir misiniz?
İlk çocuğuma bütün aşıları zamanında yaptırdım sonra biraz araştırmaya girdim karşıma birkaç doktor çıktı genel olarak aşılarla ilgili detaylı anlatım yapan şahsen mantığıma yattı söyledikleri 2. Çocuğuma yaptirmama kararı aldım aşı red imzaladım.
Bı antibiyotik bile alacakken doktora başvurmak gerekiyor birsürü tahlil tetkik yapıldıktan sonra yazıyor ve dozunu belirliyor hal böyleyken aşıların herkese aynı olması aklıma yatmadı ben aşıların kişiye özel olması gerektiğini düşünüyorum.
Şu bile veremediğimiz bebeklere dünyaya gözlerini açtıkları ilk 1 yıl içerisinde neredeyse her ay aşı yaptırmak ne kadar sağlıklı bilemiyorum. Safi ezbere yapıldığını düşünüyorum

LÜTFEN İYİ ANLAYIN AŞI YAPILMASIN DEMİYORUM KİŞİYE ÖZEL DİYORUM

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anladım canım aşı da mı yarın kuzum ?
Evet kuzum yarın bugün göz muayenesi vardı 😢😢 çocuğumu mahfettiler nasil ağladım😪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşıdan sonra 3 gün banyo yasak, 1-2 gün ateş ve huysuzluk yapar yaklaşık 2-3 hafta sonra şişmeye yara olmaya başlar 5-6 ay o koluna lif yapmayı unutmalısın
Teşekkür ederim çok sağol

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Günaydın Kızlar Nasılsınız Verem Aşısı Hakkında Bilgi Verir misiniz?
Kuzum sol koluna deri altına yapılıyor. İyileşmesi neredeyse 6 ayı buluyor ilk gün yıkamayacaksın bir süre sonra kabuk baglayacak dokunma kendiliğinden düşecek iltihap kapmış gibi görünebilir endişe etme iyileşme sürecinde oluyor. Aşının yan etkisi 72 saatte geçer ateş önemli takip et 38 e kadar normal 39 u bulur geçerse calpol verebilirsin ince giydir huysuz olabilir Umut bey ❤️💙

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar