"KONUMUZ VEREM AŞISI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ VEREM AŞISI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 827 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı \"KONUMUZ VEREM AŞISI
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum sol koluna deri altına yapılıyor. İyileşmesi neredeyse 6 ayı buluyor ilk gün yıkamayacaksın bir süre sonra kabuk baglayacak dokunma kendiliğinden düşecek iltihap kapmış gibi görünebilir endişe etme iyileşme sürecinde oluyor. Aşının yan etkisi 72 saatte geçer ateş önemli takip et 38 e kadar normal 39 u bulur geçerse calpol verebilirsin ince giydir huysuz olabilir Umut bey ❤️💙
Cok teşekkür ederim birtanem hersngi calpol yok Eminem

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
İlk çocuğuma bütün aşıları zamanında yaptırdım sonra biraz araştırmaya girdim karşıma birkaç doktor çıktı genel olarak aşılarla ilgili detaylı anlatım yapan şahsen mantığıma yattı söyledikleri 2. Çocuğuma yaptirmama kararı aldım aşı red imzaladım.
Bı antibiyotik bile alacakken doktora başvurmak gerekiyor birsürü tahlil tetkik yapıldıktan sonra yazıyor ve dozunu belirliyor hal böyleyken aşıların herkese aynı olması aklıma yatmadı ben aşıların kişiye özel olması gerektiğini düşünüyorum.
Şu bile veremediğimiz bebeklere dünyaya gözlerini açtıkları ilk 1 yıl içerisinde neredeyse her ay aşı yaptırmak ne kadar sağlıklı bilemiyorum. Safi ezbere yapıldığını düşünüyorum

LÜTFEN İYİ ANLAYIN AŞI YAPILMASIN DEMİYORUM KİŞİYE ÖZEL DİYORUM
Canim inanan bende aşı zararlarını biliyorum nedense şuan oğluma aşı yaptirdim çok pişmanım bende 18 ay aşısini yaptırmayı düşünmüyorum otizime sebeb oluyormuş hatta post açacaktım küçük bedene tonlarca ağır metal giriyor sonra RABBIMIZ bunun hesabını sormaz mi

Canim inanan bende aşı zararlarını biliyorum nedense şuan oğluma aşı yaptirdim çok pişmanım bende 18 ay aşısini yaptırmayı düşünmüyorum otizime sebeb oluyormuş hatta post açacaktım küçük bedene tonlarca ağır metal giriyor sonra RABBIMIZ bunun hesabını sormaz mi
Doğar doğmaz anında bebeklere hepatit aşısı yapılıp topuk kanı alınıyor bebekler daha dünyaya gözünü açmadan iğne ile tanışıyor yani Allah aşkına anne baba taşıyıcı olsa risk olsa hadi haklı diyeceğim ama hepatitin ne olduğunu sorsan bilmez çoğu kişi neyin dayatması daha 3 kilo bebeğe bu kadar aşı ben anlam veremiyorum hatta ve hatta benim oğlum 1 kilo doğdu 2 kilo olunca hemen iğne oldu. Hastaneden çıkmadan bebeklerei önce tüm organları işlevini yerine getiriyor mu diye bölüm doktorları tarafından tetkik bile yapılmıyor Keşke öncelik muayenelere verilse de yeni doğan bebek kucağımıza daha 40ı çıkmadan kardiyoloji kalça cikikligi için hastanede sıra beklemesek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar