Sorum var Konumuz🧕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Konumuz🧕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,598 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz🧕
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben kapanmak isdiyorum cocuklugdan isdiyordum nasib olmadi simdide cok isdiyorum esimde kapanmami isdiyor amma.kaynanam kapanma aysu senden korkacak diyor bebegin seni tanimayacak fln gibu laflar ediyor kapanmami aysu korkar diye isdemiyormus🤦‍♀️
Çok saçma senın kapalı halıne alısır canım çocuk senı vazgecırmeye calısıyor bence ıcınde varsa hemen kapan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ben cok dunsumusun yilardir isdiyorum.kararim.kesin😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar kapandim🥰
Ekli dosyayı görüntüle 2794
Çok çok guzel olmuşsun ya maşallah

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben kapanmak isdiyorum cocuklugdan isdiyordum nasib olmadi simdide cok isdiyorum esimde kapanmami isdiyor amma.kaynanam kapanma aysu senden korkacak diyor bebegin seni tanimayacak fln gibu laflar ediyor kapanmami aysu korkar diye isdemiyormus🤦‍♀️
korkar diye isdemiyormus🤦‍♀️
Örfi bir kapanmaktan mı bahsediyorsunuz yoksa dine göre mi?
Çünkü dinimizde hörgüç yapmak, rengarenk giyinmek, pantolon giyinmek, dar giyinmek, bilek göstermek, vs yoktur Kuran'da sabit deliller vardır. Ve sahih hadisler mevcuttur. Alimler ve Allemelerin net fetvaları vardır.
Ama örfi örtü başa bir eşarp ve hafif uzun tunikler den ibaret tabi uzun giyinenler de azalmaya başladı

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Örfi bir kapanmaktan mı bahsediyorsunuz yoksa dine göre mi?
Çünkü dinimizde hörgüç yapmak, rengarenk giyinmek, pantolon giyinmek, dar giyinmek, bilek göstermek, vs yoktur Kuran'da sabit deliller vardır. Ve sahih hadisler mevcuttur. Alimler ve Allemelerin net fetvaları vardır.
Ama örfi örtü başa bir eşarp ve hafif uzun tunikler den ibaret tabi uzun giyinenler de azalmaya başladı
Dine gore canim.bugun kapandim artik

Tüm sayfalar yüklendi.