Korona aşısı olan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Narin_ tarafından oluşturulan Korona aşısı olan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,815 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona aşısı olan var mı?
Konbuyu başlatan Narin_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaderkader

Ebrulikya

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan 34 haftalığim bir ay önce sinovac oldum yarın ikinci dozum var. Doktorum olmamamin daha büyük tehlike yaratacağını soyledigi için bende kararsız kalarak olmuştum ama şükür sorun yok. Doğumdan sonra da üçüncü doz olacagim. Çevremde çok olan hamile var onlarda da sorun yok.

Canzadem93

Kayıtlı Üye
rank
Aşıya karşı değilim ama hamile iken yaptırmak istemiyorum bebeğe birşey olursa bunun vebalinden korkuyorum tabiki hasta olunca nasıl olur ondanda korkuyorum iki arada bi derede düşünüp duruyorum bi konsum oldu korona üstelik aşı yaptırdı emzirirken gelen eve gelen ekip ona kimse sana emzirirken aşı olma demedi mı demiş çok kafam karışık o yüzden
Valla canim bilmiyorum mecburiyetten yaptik biz artik allaha emanetiz burada artik doktorlar asi olmayani normal muaneye bile alliyorlar

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın en güzel anneler.
Hamile olduktan sonra aşı olan var mı?
Aşı konusunu doktora sorup aldığınız cevaplar nelerdir?
Hamile olduğumu öğrenmeden önce aşı yaptırdım alman aşısı daha sonra 2 aylık olduğunu öğrendim belirtilerini de ağır yaşadığım halde hiçbir sorun yok bebeğim ve ben gayet çok iyiyiz saglikliyiz en güzeli doktora gidip sorman yada iyi bir şekilde araştırman lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar