Mama fiyatları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Mama fiyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,363 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama fiyatları
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm yetmediği için mama ya başladık Allah yardımcımız olsun fiyatlara baktım eczaneden valla şaştım kaldım hem emzirip hem mama nasıl olacak bilemedim
Hemde nasıl kuzum ya gecen bi baktim hele aptamil ne olmus öyle 😣😤 hepimizin sütü bol olsun insallah ya😔 cokmu az geliyor kuzum sütün😣 bu sut arttirici damlalar varmis heralde arkadaslar diyodu gecen ondan kullansan faydasi olmaz mi ki🤔

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen püre ver canım emdiği kadar emsın gunduz pure yatmadan mama ver gece de emzırırsın en azından
Öyle yapıyorum canım sütümün durumuna göre gece mama veriyorum yediğim içtiğime göre değişiyo sütğm biraz dikkat etmesem azalıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm gelse bakarsın tarihine trendyol n11 gitti gidiyor oraya bak
İnternette marketlere göre biraz daha uygun oluyor ama bende güvenemiyorum

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Öyle yapıyorum canım sütümün durumuna göre gece mama veriyorum yediğim içtiğime göre değişiyo sütğm biraz dikkat etmesem azalıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnternette marketlere göre biraz daha uygun oluyor ama bende güvenemiyorum
Kuzum birşey olunca iade var ama

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm yetmediği için mama ya başladık Allah yardımcımız olsun fiyatlara baktım eczaneden valla şaştım kaldım hem emzirip hem mama nasıl olacak bilemedim
Aynen canım benimde 2 gün sütüm az olduğu için mama almak zorunda kaldım sarılık oldu şimdi sütüm çoğaldı elimde kalacak heralde mama 2 gün için dünyanın parası verildi kullanmazsam gerek kalmazsa hayrına birine vericem artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar