Mama fiyatları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Mama fiyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,224 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama fiyatları
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm yetmediği için mama ya başladık Allah yardımcımız olsun fiyatlara baktım eczaneden valla şaştım kaldım hem emzirip hem mama nasıl olacak bilemedim
ValLA sütüm çok geliyor ona rağmen bebiş baya iştahlı günde kaç defa emziriyorum ben bile sayamıyorum üzerine Aptamil takviye veriyorum günde 2 veya 3 defa 😂

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm yetmediği için mama ya başladık Allah yardımcımız olsun fiyatlara baktım eczaneden valla şaştım kaldım hem emzirip hem mama nasıl olacak bilemedim
Biz İran'dan istetiyorduk 3 yıl önce burda 40 lira olan mama orda 20 liraydı. Şimdi ki fiyatlari bilmiyorum doğuma daha çok var bakıp canımı sıkmak istemiyorum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hemde nasıl kuzum ya gecen bi baktim hele aptamil ne olmus öyle 😣😤 hepimizin sütü bol olsun insallah ya😔 cokmu az geliyor kuzum sütün😣 bu sut arttirici damlalar varmis heralde arkadaslar diyodu gecen ondan kullansan faydasi olmaz mi ki🤔
Aldım hepsinden bebeğe fayda etmiyor muş bugün doktora götürdüm dedi on beş gün içinde gram almaz sa kayseri Ankara ya sevk edecem dedi 😒😒 metabolizma bölümüne ordan verdikleri mama da ishl yapıyor muş valla şaştım kaldım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aldım hepsinden bebeğe fayda etmiyor muş bugün doktora götürdüm dedi on beş gün içinde gram almaz sa kayseri Ankara ya sevk edecem dedi 😒😒 metabolizma bölümüne ordan verdikleri mama da ishl yapıyor muş valla şaştım kaldım
Canım kızımads aynısını söylediler idrar yolu enfeksiyonuda kilo alımına engelmiş bizde öyle bişey çıkmadı çok şükür mamayı değiştirdim kilo almaya başladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar