Mama fiyatları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Mama fiyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,223 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama fiyatları
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Humana çok iyi süt yapıyor bol su içmek şart.bir de ben 2. Bebeğinde içmiştim bilir misiniz lohusa şerbeti kırmızı şekerden yapılıyor aktardan almıştım. inanılmaz arttırdı sütümü.

Paşanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm yetmediği için mama ya başladık Allah yardımcımız olsun fiyatlara baktım eczaneden valla şaştım kaldım hem emzirip hem mama nasıl olacak bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hangi marka mama kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ben hepsi burada dan 3 adet metal kutu 800 gr mama yi 250 t-270 tl arası alıyorum çünkü benim bebeğim sadece mama ile besleniyor ve çokta memnunum humana dan aptamil sma bebelac hangi mama yi denediysem ishal ve gaz yaptı humana da bi sıkıntı yaşamadık kilo alımı da gayet iyi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm yetmediği için mama ya başladık Allah yardımcımız olsun fiyatlara baktım eczaneden valla şaştım kaldım hem emzirip hem mama nasıl olacak bilemedim
bende ayni şeyden muzdaripim diyer cocuklarimda sütüm yetiyodu yariyodu bu bebege ne yetiyo ne yarıyo kilo almasi gerekirken kilo veriyo bende artik dayanamadim dun gece aldim mama ama geceden beri cok kötüyüm mama verdim diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar