Mama fiyatları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Mama fiyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,264 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama fiyatları
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm yetmediği için mama ya başladık Allah yardımcımız olsun fiyatlara baktım eczaneden valla şaştım kaldım hem emzirip hem mama nasıl olacak bilemedim
Humana still tea iç canım süt yapan şeyler tüket dere otu yer elması gibi şeyler ye bol bol su iç sık sık emzir artar sütun inşallah mamalar almış başını gidiyor gerçektende inşallah gerek kalmaz

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Alla alla ne alakaymis kuzum ya ankara falan😖 mama yedigi halde kilo almazsa mi gönderecek
Aldım hepsinden bebeğe fayda etmiyor muş bugün doktora götürdüm dedi on beş gün içinde gram almaz sa kayseri Ankara ya sevk edecem dedi 😒😒 metabolizma bölümüne ordan verdikleri mama da ishl yapıyor muş valla şaştım kaldım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Daha minnak kuzum ya alir kilo benimki de cılız dı sonradan aldı vala bu doktorlar adami ipe götürür ha
Katılıyorum valla benim kızımda 3. Ayına kadar akranlarından nerdeyse 1 kilo zayıftı kaç tane dr gittiysem olumsuz şeyler aöylediler mamasını değiştirdim şimdi gayet iyi kilosu

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Daha minnak kuzum ya alir kilo benimki de cılız dı sonradan aldı vala bu doktorlar adami ipe götürür ha
Aynen valla aklıma takmamaya çalışıyorum sütüm felan çekilir sıkıntıdan diye elde değil özel deki de kilosu iyi dedi neden sevk edecek dedi anlamdım şaştım kaldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum valla benim kızımda 3. Ayına kadar akranlarından nerdeyse 1 kilo zayıftı kaç tane dr gittiysem olumsuz şeyler aöylediler mamasını değiştirdim şimdi gayet iyi kilosu
İyi maşallah bende bebelac içiyo kilo almaz ise hipp diye markaya başlayacağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi maşallah bende bebelac içiyo kilo almaz ise hipp diye markaya başlayacağım
Hepimizin şüphesi bu süt mamaya gerek kalmaz inşallah
İnşaAllah hayırlısı ile büyüseler Di

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar