memede kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde süreyya çay tarafından oluşturulan memede kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,387 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı memede kist
Konbuyu başlatan süreyya çay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
😞 Ahh canım ya Geçmez ki Hülyam, ilaç alıyor musun benim bulantım ilaçla aza indi hatta hiç bulanmıyor desem. Tabiki hala biseyler yiyemiyorum ama en azından midem önceki gibi bulanmıyor artık,
🤲❤️
Evet kuzum 5 aydır prilam kullanıyorum tabi yiyebiliyorum.ama prilami almayinca kusuyorum hemen o gün berbat olü gibi oluyorum mariyam hastaneye gittinmi kuzum kaç haftalık oldun

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Evet kuzum 5 aydır prilam kullanıyorum tabi yiyebiliyorum.ama prilami almayinca kusuyorum hemen o gün berbat olü gibi oluyorum mariyam hastaneye gittinmi kuzum kaç haftalık oldun
Bende prilam almasam ölü gibi oluyorum Hülyam günde üç tane alıyorum, evet canım gittim , Çarşamba günü gittim o zmn sekiz haftalık ti yani şuan yaklaşık dokuz haftalık falan oldum, kalp atışını da duyduk çok şükür 🤭♥️ şuan bir sıkıntı yok dedi doktor , ama benim kan değerlerim dipte ayağa kalkamıyorum doktor ilaç ve iğne kullanmami istemedi folik asit verdi haftada iki gün ve sadece yarım almama izin var , onun dışında şeker illeti çıktı çok zorlanıyorum ama yinede çok şükür Rabbime 🤲 bunlarda geçer biliyorum herşeyin hayırlısı olsun inşallah 🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende prilam almasam ölü gibi oluyorum Hülyam günde üç tane alıyorum, evet canım gittim , Çarşamba günü gittim o zmn sekiz haftalık ti yani şuan yaklaşık dokuz haftalık falan oldum, kalp atışını da duyduk çok şükür 🤭♥️ şuan bir sıkıntı yok dedi doktor , ama benim kan değerlerim dipte ayağa kalkamıyorum doktor ilaç ve iğne kullanmami istemedi folik asit verdi haftada iki gün ve sadece yarım almama izin var , onun dışında şeker illeti çıktı çok zorlanıyorum ama yinede çok şükür Rabbime 🤲 bunlarda geçer biliyorum herşeyin hayırlısı olsun inşallah 🤲
Canım benim çok şükür bu günlere sevindim mariyam inşallah ileriki zamanlarda çok güzel geçirirsin gebeliğini birtanem çok geçmiş olsun 🤲🤲🤲♥️🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar