Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,542 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 😔
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alykyk

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Krem kullanıyorum canım. göğsğmde uyuya kalıyo yatırınca geri istiyo bugun bütün gün öyleydik normal mi bu. Doymadığı için öyle yaptığını düşünüyorum ilk günlerde emip uyuyodu yarım saat 1 saat geceleride aynı şekilde bugun böyle oyüzden stres yaptım biraz 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten ilk günler iyiydi bugun sadece böyle oldu uyumadı bile göğsümden alınca uyanıyo geri istiyo bende onun doymadığını düşünerek kendimi yiyorum
Normal böyle şeyler, sana ait ince tülbent kullanabilirsin uyuturken basucuna indir kokunu alsın. Krem olarakta senin kullandığın hangisi bilmiyorum ama yeterli gelmiyorsa Lanolin Krem kullanabilirsin

Aysun-26

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 6 gün önce doğum yaptım ama sütüm çok az geliyo sürekli emmek istiyo göğüsüm yara oldu sütün dolmasına fırsat vermiyo. İlk bebeğim deneyimsizim ne yapacağımı bilmiyorum. Emzik versem emmeyi unutur diye çok korkuyorum yardım edermisiniz bana 🙏
Canım gögsüne tahinin uzerindeki yagı cal agrisinida yarasinida hemen alır

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
hayır yaptığı şey normal canım. emerek uyumaya alışmış minik afacan sen eğer emerek uyuyor yerine geri koyunca uyanıyor ise yatır yanına yattığın yerden emzir birde kokunu arıyor olabilir yanına kendine ait kokun olan tşiört eşarp n olursa ondan koy bir tane benim oğlumda ilk zamnakar göğüsümd uyumaya alışmıştı koyunca uyanıyodu benm yatırıp emzirmeyi denedim şimdi emzirip bırakıyorum uyuyuor hemen
Çok saolun yaa çok teşekkür ederim bugun kafayı yemek üzereydimm iyiki varsınızz öyle deneyimm 🙏

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Normal böyle şeyler, sana ait ince tülbent kullanabilirsin uyuturken basucuna indir kokunu alsın. Krem olarakta senin kullandığın hangisi bilmiyorum ama yeterli gelmiyorsa Lanolin Krem kullanabilirsin
Lanomast diye bi krem kullanıyorum onuda alım yarın yeterki geçsin bu beni daha çok yordu 😔

rica ederim canım benim sende iyi ki varsın meleğini öp yerime ve stresten uzak dur

rica ederim canım benim sende iyi ki varsın meleğini öp yerime ve stresten uzak dur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Krem kullanıyorum canım. göğsğmde uyuya kalıyo yatırınca geri istiyo bugun bütün gün öyleydik normal mi bu. Doymadığı için öyle yaptığını düşünüyorum ilk günlerde emip uyuyodu yarım saat 1 saat geceleride aynı şekilde bugun böyle oyüzden stres yaptım biraz 😔

Zaten ilk günler iyiydi bugun sadece böyle oldu uyumadı bile göğsümden alınca uyanıyo geri istiyo bende onun doymadığını düşünerek kendimi yiyorum
Normal kuzum daha yenidogan bebek o senin kokunu istiyor

Cemre

Kayıtlı Üye
rank

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 6 gün önce doğum yaptım ama sütüm çok az geliyo sürekli emmek istiyo göğüsüm yara oldu sütün dolmasına fırsat vermiyo. İlk bebeğim deneyimsizim ne yapacağımı bilmiyorum. Emzik versem emmeyi unutur diye çok korkuyorum yardım edermisiniz bana 🙏
Canım benimde yara olmuştu zeytinyagi sürüp strec yaptim inan o kadar faydasını gördüm ki sanada tavsiye ederim emzirdigim zaman göğsüm yumusacikti acimiyodu da göğüs merhemi kullanmıştım hiç işe yaramadi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah sık sık emzir bol bol sıvı tüket şerbet su taze meyve suyu gibi bol bol dere otu ye bende çok süt yapmıştı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar