Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,546 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 😔
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alykyk

Linda ersen

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 6 gün önce doğum yaptım ama sütüm çok az geliyo sürekli emmek istiyo göğüsüm yara oldu sütün dolmasına fırsat vermiyo. İlk bebeğim deneyimsizim ne yapacağımı bilmiyorum. Emzik versem emmeyi unutur diye çok korkuyorum yardım edermisiniz bana he
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emziren annelere çay var ezanelerde onu alıp gece gündüz 1 bardak içebilirsiniz sutunuz gelir

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 6 gün önce doğum yaptım ama sütüm çok az geliyo sürekli emmek istiyo göğüsüm yara oldu sütün dolmasına fırsat vermiyo. İlk bebeğim deneyimsizim ne yapacağımı bilmiyorum. Emzik versem emmeyi unutur diye çok korkuyorum yardım edermisiniz bana 🙏
Cnm Humana emzirme cayı al devamlı tüket bırde eczanede süt yapan damla var bıtkısel onu al ıc ıyı gelır ben hamıle ıkem bıle kullanıyorum o damlayı süt kanalları acılsın diye sımdıden geliyor sütüm masallah az az ıyı geliyor bestlak ismi damlanın

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba deneyimli anneler yardımızına ihtiyacım var 6 gün önce doğum yaptım ama sütüm çok az geliyo sürekli emmek istiyo göğüsüm yara oldu sütün dolmasına fırsat vermiyo. İlk bebeğim deneyimsizim ne yapacağımı bilmiyorum. Emzik versem emmeyi unutur diye çok korkuyorum yardım edermisiniz bana 🙏
Bn dogdugundan beri emzik veryorum mememi brakmadi vereblrsn cnm bnmde bugun 8 gün oldi dogum yapalı

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Bn dogdugundan beri emzik veryorum mememi brakmadi vereblrsn cnm bnmde bugun 8 gün oldi dogum yapalı
Ne güzel benimde 8 gün oldu geçen hafta cumartesi doğmuştu meleğim ☺️ 🌸 içim rahatladı biraz daha teşekkür ederim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm Humana emzirme cayı al devamlı tüket bırde eczanede süt yapan damla var bıtkısel onu al ıc ıyı gelır ben hamıle ıkem bıle kullanıyorum o damlayı süt kanalları acılsın diye sımdıden geliyor sütüm masallah az az ıyı geliyor bestlak ismi damlanın
Hemen hemen hepsini deniyorum yeter ki oğlumun karnı doysun 🙏

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Bende rezene içiyorum ama tok karna içiyorum aç karna olunca daha mı iyi oluyo ☺️ inşallah canım

Bende rezene içiyorum ama tok karna içiyorum aç karna olunca daha mı iyi oluyo ☺️ inşallah canım benim 🌸
Canım vana aç karna dağa etkili olur demişlerdi tok da içiliyor da öyle dağa iyiymis ben faydasını gördüm inşallah sende görürsün 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar