Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,233 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne fark eder oğlan kız saglıklı Olsun yeter. Ewet bn 30 um 3 cocugum var. Yardımcın yoksa baya zor oluyo. Ve benmkilerde cok küçük. 3.5 1.5 3 aylık yasları. Allahtan annem eşim cok yardımcı ama yine de gwce uykusuzluk cok zor oluyo. Olsun ya iyiki varlar rabbim iyiki onlara bana vermiş allahım olmayanlara da nasip et.
Benim biri 8 yasinda biri de 5 yasinda
Ne güzel işte 3 erkek annesi olmak çok güzel bir şey... kızında olsa iyi olurdu ama olsun senin yerinde olmak isteyen bir şey anne vardır değerini bil bence çok güzel bir duygu... düşünsene 3 oglun var... oglan annesine düştü olur derler... tüm ilgi anneye olur öyle düşün... bende 2 ye hamileyim 26 yaşındayım 29 umda tekrar düşünürüm çünkü erken yaşta hamile kalmak daha iyi yas ilerleyince skntialr da artıyor olsun çok iyi olmuş sevinmelisin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 29 yadindayim 4 bebeğe hamileyim 25 haftalık olduk bana rahat geçti sukur
Masallh ins benimde güzel gecer gerçi herkezkızıyor sen büyüttün niye bu kadar takiyon diyolar benim büyük 8 icinde küçük 5 yasin icinde buda daha 21 hastalığım var doguma

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Benim biri 8 yasinda biri de 5 yasinda

Masallh ins benimde güzel gecer gerçi herkezkızıyor sen büyüttün niye bu kadar takiyon diyolar benim büyük 8 icinde küçük 5 yasin icinde buda daha 21 hastalığım var doguma
Maşallah buyukler hiç sorun yapma benimde 11 yasinda oglum.10 yasinda kızım.5 yasinda kızım.var bi kızım.daha olucak allahin izniyle cok sukur hep güzel geçti rahat baktim ins seninde rahat gecer

Teşekkürler cnm

Teşekkürler cnm

Teşekkürler cnm

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah buyukler hiç sorun yapma benimde 11 yasinda oglum.10 yasinda kızım.5 yasinda kızım.var bi kızım.daha olucak allahin izniyle cok sukur hep güzel geçti rahat baktim ins seninde rahat gecer

Teşekkürler cnm

Teşekkürler cnm

Teşekkürler cnm
Ne güzel masallag allah salih etsin ins evlatlarımız 😘

Canbirdi

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel işte 3 erkek annesi olmak çok güzel bir şey... kızında olsa iyi olurdu ama olsun senin yerinde olmak isteyen bir şey anne vardır değerini bil bence çok güzel bir duygu... düşünsene 3 oglun var... oglan annesine düştü olur derler... tüm ilgi anneye olur öyle düşün... bende 2 ye hamileyim 26 yaşındayım 29 umda tekrar düşünürüm çünkü erken yaşta hamile kalmak daha iyi yas ilerleyince skntialr da artıyor olsun çok iyi olmuş sevinmelisin bence
Kuzum bende 28yasin dayım 1 bucuk yaşında oğlum var ikimceye hamileyim oda oğlan Rabbime şükürler olsun sunmuş bize

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende 28yasin dayım 1 bucuk yaşında oğlum var ikimceye hamileyim oda oğlan Rabbime şükürler olsun sunmuş bize
He vallah in şükür ama ne bileyim asla oğlandan degil ama doğum zor bakim zorhele hamilelik iskence 3.cocuk ideal isterdim bi kizm olsun cook ta severim kiz çocuğunu ondan yoksa asla erkek evladi ayrimi icindegil

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benimgibi 29 yaşında olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi 3 çocuk Zormu bakimi cok yıpranırmıyimçünkü bu bebişim süpriz oldu ve 3. Cocugumda oğlan olacak cook kiza heves etmistim hislerimde öyleydi ama dr erkek dedi
Bende 27 yaşındayım 2 oğlum vardı 3.supriz oldu ve yine oğlum olacak rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin canım bende 21 haftalık hamileyim bekliyoruz bakalım bende yalnızım çocuklarımla hep yalnız ilgilendim eşim destekçim sadece, öyle yani rabbim yardımcımız olsun sağlıkla gelsinler inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar