Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,263 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benimgibi 29 yaşında olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi 3 çocuk Zormu bakimi cok yıpranırmıyimçünkü bu bebişim süpriz oldu ve 3. Cocugumda oğlan olacak cook kiza heves etmistim hislerimde öyleydi ama dr erkek dedi
Canım 31 yaşındayım 3 numara 8 aylık oldu ikisi okula gidiyor 10 inek 30 koyun 40 kuzu bakıyorum ve eşimde çalışıyor her gün maraton koşuyorum sanki bu saat oldu telefonu yeni aldım elime insan istedikten sonra herşey halloluyor merak etme benimde 3 numara rürpriz oldu ama o kadar seviliyorlarki anlatamam

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ben 27 yaşındayim 2. Çocuğa hamileyim oğlum inanılmaz hareketli sevgi paylaşmaz herkes onu sevsin herşey ona yapılsın herkes onunla ilgilensin ister hamile olduğumu duyunca inşallah kızdır bu evde bir erkek var zaten deyip Trip attı daha 5 yaşında her gün yeni bir olaya uyanıyoruz her gün farklı bir konu yüzünden bizimle tartışıyor kıza iki kıyafet alayım dedim heveslendim görünce kendi kıyafetlerini yirtmis benimkiler eskidi ona alcagina gitde bana al diye psikolojik destek de alıyoruz doktor ne dediyse yapıyoruz kardeşin sana hediye aldı diye istediği pahalı bir oyuncağı bile aldık kırdı daha doğmadan zorlanıyorum 3.de heralde tamamen biterdim şimdiden doğunca ne yapicam diye düşünüyorum asla yanlız birakmamam lazım ikisini diye düşünüyorum geçen bana sen yangın çıksa yansan senmi ölür sun yoksa karnında kardeşimin ölür diye sordu haberlerde görmüş ne yapicam bilmiyorum doktor üzerine gitmeyin oda çocuk diyor alışır diyor bakalım düzelecez inşallah 🙏
Ooooobaya işin zor olacak galiba cnm benim birtane 8 için de birtanede 5 içinde oglanlarim var maşallah karnımı öpmekten bıkmıyorlar seviyorlar o kadar hergun iyi geceler bile demeden uyumuyorlar karnimdakineoda erkek kiz istediler ama erkek dedim gene cook sevindiler şimdi heycanla ne zaman gelecek diye bekliyorlar
Ben 22 yaşında ikinciye hamileyim 32+3 günlük oldum ilk kizimada 20 yaşında doğum yaptım yani 29 yaşında 4. Gelir herhalde🤭😂😂😂😂

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Ooooobaya işin zor olacak galiba cnm benim birtane 8 için de birtanede 5 içinde oglanlarim var maşallah karnımı öpmekten bıkmıyorlar seviyorlar o kadar hergun iyi geceler bile demeden uyumuyorlar karnimdakineoda erkek kiz istediler ama erkek dedim gene cook sevindiler şimdi heycanla ne zaman gelecek diye bekliyorlar
Maşallah hayırlısı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah kaç haftalık hamilesin canım

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ben 28 yasimdayim ve 4.bebegimi dogurcam allah nasip ederse..arti yonleride var eksi yonleride ama ben boyle olmasini daha cok pozitif buluyorum.. herkesin yasadigi hayat kisisel sıkıntilari ve esi etkiliyor en cok bu durumu..ama o kadar hizli buyuyorlar ki.. hepsi kucuk eyvah ne yapicam derken hergune dahada buyumus halleriyle uyaniyorsun.. ben bir sıkınti yasiyacagini dusunmuyorum allahin izniyle..
Inş cnm Allah bağışlasın ins hepsi 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah hayırlısı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah kaç haftalık hamilesin canım
Cook tsk cnm 24 haftalık hamileyim

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benimgibi 29 yaşında olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi 3 çocuk Zormu bakimi cok yıpranırmıyimçünkü bu bebişim süpriz oldu ve 3. Cocugumda oğlan olacak cook kiza heves etmistim hislerimde öyleydi ama dr erkek dedi
Canim ben ilk gebeligim oğlumu 19 yaşındaydım yirmide kucağıma aldım ikinci oğlum 23 yaşında aldım çok zor hamilelik geçirdim 33 te kızıma hamile kaldım içimde firtinalar kopuyordu plesentada kanama yaşlanma plesenta rahim agzind kordon boynunda iki tur hep riskli geçti 37 haftada kalp atışı zayıftı ama ben çok rahat hamilelik geçirdim hamile miyim anlayana kadar acil sezeryana alindim yirmi günlük olduk çok şükür Allahım seni de bebegide sağlıkla kurtarsın 🙏🙏

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben ilk gebeligim oğlumu 19 yaşındaydım yirmide kucağıma aldım ikinci oğlum 23 yaşında aldım çok zor hamilelik geçirdim 33 te kızıma hamile kaldım içimde firtinalar kopuyordu plesentada kanama yaşlanma plesenta rahim agzind kordon boynunda iki tur hep riskli geçti 37 haftada kalp atışı zayıftı ama ben çok rahat hamilelik geçirdim hamile miyim anlayana kadar acil sezeryana alindim yirmi günlük olduk çok şükür Allahım seni de bebegide sağlıkla kurtarsın 🙏🙏
Amin cümlemizi inş cnm

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
24yasinda arkadasın 3cocuı annesi benlede aynı evli bende 7yıldır olsun diye cabalıyorum cok güzel duygu anne olmak zor gelmez sanslısın anne olamamk zordur.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sende benim gibisin canım. Bende 26 yaşındayım 3 oğlum var. Sonuncu 3 ay önce doğdu. Üçüncü de bende çok kız istemiştim çevremdeki herkes de bu sefer kız kesin deyip duruyorlardı inandırdılar beni iyice. Erkek olduğunu öğrenince Allah günah yazmasın da oturup ağlamıştım kesin kız diye bekliyordum. Bende korunduğum hâlde hamile kaldım aldırmaya da kıyamadım ama planlı bir bebek değildi. Doğuma kadar hâlâ bakamam üç çocukla yapamam diye düşünüyordum. Ama kucağıma alıp kokusunu duyduğum an bütün korkum endişem geçti. Birde benim diğerleri tam büyüdü rahata erdim dediğim zamandı çok çok korkmuştum gözümde çok büyütüyordum. Kolay mı elbette değil ama üstesinden geliniyor hiç korkma. Hele bi doğsun şimdi olmasa daha iyiydi diyorsan da o zaman iyiki olmuş diyeceksin. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar