Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,255 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
🙂29yasindaym 3.cocuguma hamileyim 26haftalik iki kızım var oğlum olacak hayırlısı ile zorlukları vardır illaki kızlarım okula gidiyor ödev falan seneye küçüğü 1e baslicak bebekte olunca zor geçecek ama sevgileri herkese degjyor annelik böyle birsey Allah herkese kolaylık versin sağlık olsun napalim
Bende 29 yaşındayım 4 bebeğime hamileyim 80 günüm.kaldi allahin izniyle

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benimgibi 29 yaşında olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi 3 çocuk Zormu bakimi cok yıpranırmıyimçünkü bu bebişim süpriz oldu ve 3. Cocugumda oğlan olacak cook kiza heves etmistim hislerimde öyleydi ama dr erkek dedi
Ben 28 yasimdayim ve 4.bebegimi dogurcam allah nasip ederse..arti yonleride var eksi yonleride ama ben boyle olmasini daha cok pozitif buluyorum.. herkesin yasadigi hayat kisisel sıkıntilari ve esi etkiliyor en cok bu durumu..ama o kadar hizli buyuyorlar ki.. hepsi kucuk eyvah ne yapicam derken hergune dahada buyumus halleriyle uyaniyorsun.. ben bir sıkınti yasiyacagini dusunmuyorum allahin izniyle..

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benimgibi 29 yaşında olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi 3 çocuk Zormu bakimi cok yıpranırmıyimçünkü bu bebişim süpriz oldu ve 3. Cocugumda oğlan olacak cook kiza heves etmistim hislerimde öyleydi ama dr erkek dedi
Ben 22 yaşında ikinciye hamileyim 32+3 günlük oldum ilk kizimada 20 yaşında doğum yaptım yani 29 yaşında 4. Gelir herhalde🤭😂😂😂😂

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Rekor bende🤣🤣🤣23 yaşındayım 6 yasinda büyük oğlan 3 yasinda küçük oğlusum 3cu karnında bundan öncede uzum gebeliği geçirdim bir sene önce benim aşırı derece kaşık agrım var sırt ağrısı yok canım bu bebekte troit bile cıktı zorlanıyorum dogrusu
Maşallah Allah bağışlasın kaç yaşında ewlendiniz 🤔

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben 27 yaşındayim 2. Çocuğa hamileyim oğlum inanılmaz hareketli sevgi paylaşmaz herkes onu sevsin herşey ona yapılsın herkes onunla ilgilensin ister hamile olduğumu duyunca inşallah kızdır bu evde bir erkek var zaten deyip Trip attı daha 5 yaşında her gün yeni bir olaya uyanıyoruz her gün farklı bir konu yüzünden bizimle tartışıyor kıza iki kıyafet alayım dedim heveslendim görünce kendi kıyafetlerini yirtmis benimkiler eskidi ona alcagina gitde bana al diye psikolojik destek de alıyoruz doktor ne dediyse yapıyoruz kardeşin sana hediye aldı diye istediği pahalı bir oyuncağı bile aldık kırdı daha doğmadan zorlanıyorum 3.de heralde tamamen biterdim şimdiden doğunca ne yapicam diye düşünüyorum asla yanlız birakmamam lazım ikisini diye düşünüyorum geçen bana sen yangın çıksa yansan senmi ölür sun yoksa karnında kardeşimin ölür diye sordu haberlerde görmüş ne yapicam bilmiyorum doktor üzerine gitmeyin oda çocuk diyor alışır diyor bakalım düzelecez inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar