Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,249 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Benim biri 8 yasinda biri de 5 yasinda

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masallh ins benimde güzel gecer gerçi herkezkızıyor sen büyüttün niye bu kadar takiyon diyolar benim büyük 8 icinde küçük 5 yasin icinde buda daha 21 hastalığım var doguma
E seninkiler büyükmüş canım hadi yine iyisin ☺️ya ben nabiimmmm 🤷‍♀️🤦‍♀️🙄

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 29 yaaımdaım 3 cocugımı dogurdum buyuk oglum 9 yasında kızım 7 yasında kucuk oglum bu gun 2 aylık oldu. Ablamın 3 yasındekı kızınada 9 yasındekı oglunada ben bakyorum unverstetde okudugı ıcın cok zorlanyorum aglayorum bebegım ıle beraber😊😊😊😊

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benimgibi 29 yaşında olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi 3 çocuk Zormu bakimi cok yıpranırmıyimçünkü bu bebişim süpriz oldu ve 3. Cocugumda oğlan olacak cook kiza heves etmistim hislerimde öyleydi ama dr erkek dedi
Aynı yastayiz aynı sayıda evladımız var ve cinsiyetleride aynı canım bende kızdır diye çok heves ettim ama erkek dedi doktor sağlıkla alalım kucağımıza hayırlı evlat olsunlar inşallah.ben kız olmayınca dedim vardır rabbimin bir bildiği ananin kaderi kıza yazilirmis belki de ben kendi annem gibi yaşadıklarımı kızımın yaşadığını görünce kaldiramayacaktim o yuzden vermedi rabbim uzulme

Fındık

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benimgibi 29 yaşında olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi 3 çocuk Zormu bakimi cok yıpranırmıyimçünkü bu bebişim süpriz oldu ve 3. Cocugumda oğlan olacak cook kiza heves etmistim hislerimde öyleydi ama dr erkek dedi
Ben 32 yaşındayım 3 hamileliğim ölü doğum oldu yine hamile kaldım buda sürpriz oldu bize 2cocugum ilk okul cagindalar ama onlara bazen zor yetisiyorum şimdiden dogmadan zorlanıyom bazen doğsa tabi daha çok zorlanicam ama evde yardım edecek biri oldumu iyi olur da benim oda yok Allah'tan eşim o konuda biraz düşünceli destek oluyo ise gitmediği günler yada erken geldiği zaman ☺️zaten yopraniyoruz çocuk büyütmek kolay değil ama bakım yapmayı az çok severiz biz bayanlar oyuzden yipranmayiz

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben daha 22 yaşımdayım ve iki tane kızım var ikisi de küçük profil deki resimleri daha geçen hafta çektim ve şimdi oğluşum a hamileyim Rabbim hakkımız da hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ben bir taneyle başa cikamiyorm kuzum Allah yardımcın olsn kocan felan yardım etmiyor mu sana

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Aynı yastayiz aynı sayıda evladımız var ve cinsiyetleride aynı canım bende kızdır diye çok heves ettim ama erkek dedi doktor sağlıkla alalım kucağımıza hayırlı evlat olsunlar inşallah.ben kız olmayınca dedim vardır rabbimin bir bildiği ananin kaderi kıza yazilirmis belki de ben kendi annem gibi yaşadıklarımı kızımın yaşadığını görün

S

Sevilgdkl

Guest
🙂29yasindaym 3.cocuguma hamileyim 26haftalik iki kızım var oğlum olacak hayırlısı ile zorlukları vardır illaki kızlarım okula gidiyor ödev falan seneye küçüğü 1e baslicak bebekte olunca zor geçecek ama sevgileri herkese degjyor annelik böyle birsey Allah herkese kolaylık versin sağlık olsun napalim

Mirnaz

Kayıtlı Üye
rank
22 yaşındayım benimde bir kız bir oğlan var şu an üçüncüsüne gebeyim korunarak hamile kaldm inan bende senin gibi o strese girmisjm üçüne nasıl yetişcem bende bilmym

K

Küboşş

Guest
Bnde 29 yaşındayım.10 yaşında oğlum var.suan 2ciye hamileyim kizim olucak.insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar