"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,501 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bakalım pazartesi bir gelsin de . Bu çocuğa o zaman büyük ihtimalle o doktorda Ağustos 3 derse cidden regl bittiği gün girdiğim ilişkiden sonra hamile kaldm çünkü yumurtalık aktif oluyormuş regl bitiminden 1 gün sonrası gebelik olur yazıyor her yerde 🤦🏻‍♀️inşallah öyledir de sıkıntı yoktur
Canım ilişki olduğu gün yumurtlama gününe denk geldiysen olabilir ya da yumurtlamadan bir gün önce de olduysa gene olabilir hani canımız sıkma kötü düşünme

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Ne yapıyorsunuz Çocuklar nasıl gebelik nasıl gidiyor Fazla giremiyorum Postlara fazla Cevap Veremiyorum Ogluşum Hala Diş Cıkarmadı Çok Ağlıyor Çok Huysuz Sabahlara Kadar Yatmıyor Özledim Sizleri 😘❤️
İyiz canm sen nasilsin benimde oğlum cok huysuz qaz sorunu bizde sabaha kadar uyumuyoruz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım ilişki olduğu gün yumurtlama gününe denk geldiysen olabilir ya da yumurtlamadan bir gün önce de olduysa gene olabilir hani canımız sıkma kötü düşünme
İşte o zaman regl biter bitmez yumurtlama olması şart . Çünkü gebelik o güne denk geliyor 🤦🏻‍♀️. Yani ağustos 3 demem için benim o gün girdiğim ilişki sonucu yumurtanın hemen çatlaması lazım . Bu olasıkda çok yüksek . Bilmiyorum of of. Ama regl biter bitmez yumurtlama olur mu işte önemli olan o

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
İşte o zaman regl biter bitmez yumurtlama olması şart . Çünkü gebelik o güne denk geliyor 🤦🏻‍♀️. Yani ağustos 3 demem için benim o gün girdiğim ilişki sonucu yumurtanın hemen çatlaması lazım . Bu olasıkda çok yüksek . Bilmiyorum of of. Ama regl biter bitmez yumurtlama olur mu işte önemli olan o
Canım kuzenim evlendi düğünü oldu adetliydi bitti ilişki oldu aynı gün hamile kalmıştı olabiliyor hemen kalinabiliyo

Tüm sayfalar yüklendi.