"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,536 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Ne yapıyorsunuz Çocuklar nasıl gebelik nasıl gidiyor Fazla giremiyorum Postlara fazla Cevap Veremiyorum Ogluşum Hala Diş Cıkarmadı Çok Ağlıyor Çok Huysuz Sabahlara Kadar Yatmıyor Özledim Sizleri 😘❤️
Merhaba canım iyiyiz.sukur kahvaltı sonrası çayımı içiyorum TV bakıyoruz çocuklarla sen ne yapıyorsun nasilsin canım diş dönemi çok zor Ya biz çıkarmış kadar yoruluyoruz Allah yardımcın olsun küçük paşa tez zamanda çıkarır inşallah sende rahat edersin ❤️🤲🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım iyiyiz.sukur kahvaltı sonrası çayımı içiyorum TV bakıyoruz çocuklarla sen ne yapıyorsun nasilsin canım diş dönemi çok zor Ya biz çıkarmış kadar yoruluyoruz Allah yardımcın olsun küçük paşa tez zamanda çıkarır inşallah sende rahat edersin ❤️🤲🤲
İyiyim bende kuzum şükür benim oğluşum bir cikrsaydi sabaha kadar ağlıyor amin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah hülyam Allah razı olsun 😘
Cumlemizden Ayşem benim 🤲🤲🤲

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kız inşallah öyle kalmışımdır Kayra da da öyle oldu ama Kayra haftası ile uyumlu idi bu çocuk neden uyumlu değil 🤦🏻‍♀️
Doktorlar korkutmayi çok seviyorlar canım inşallah açıklaması vardır düşün beni 2 hafta geri diye araştırmaya bile göndermeye kalktılar bacakları kısa falan diye sende fazla stres yapma herşey güzel olcak inşallah

Merhaba Kızlar Nasılsınız Ne yapıyorsunuz Çocuklar nasıl gebelik nasıl gidiyor Fazla giremiyorum Postlara fazla Cevap Veremiyorum Ogluşum Hala Diş Cıkarmadı Çok Ağlıyor Çok Huysuz Sabahlara Kadar Yatmıyor Özledim Sizleri 😘❤️
Rabbim kolaylık versin oğluşuna canım benim inşaAllah tez vakitte kolaylıkla çıkarır yavrucak dişini🤲🌹bende napayım iyiyim hamd olsun taşınma telaşındayım evi koliliyorum😪

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktorlar korkutmayi çok seviyorlar canım inşallah açıklaması vardır düşün beni 2 hafta geri diye araştırmaya bile göndermeye kalktılar bacakları kısa falan diye sende fazla stres yapma herşey güzel olcak inşallah
İşte hah doktor aynısını bana dedi çocuğun kemikler neden kısa diye bana soruyor düşün . Sonra babasnın boyunu sordu bana baktı sizde uzun değilsiniz ama kemikler neden kısa acaba dedi . Amniyosentez yaptırmak istermişim dedi hayır dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

. Bana şu bu ihtimal var dese neyse onu da demedi sadece kısa

Tüm sayfalar yüklendi.