"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,474 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Ne yapıyorsunuz Çocuklar nasıl gebelik nasıl gidiyor Fazla giremiyorum Postlara fazla Cevap Veremiyorum Ogluşum Hala Diş Cıkarmadı Çok Ağlıyor Çok Huysuz Sabahlara Kadar Yatmıyor Özledim Sizleri 😘❤️
İyiyim canm defneyle uğraşıyorum sağlık ocağına goturcem evden çıkaramiyorum ağlıyor böyle inat birini görmedim 😱😂 sen nasılsın 🥰🥰

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Pazartesi öğreneceğiz kuzum kemik gelişimi haftası ile uyumlu değil doktor korkuttu beni açıkçası 🤦🏻‍♀️. Pazartesi hem kendi doktoruma hemde özelden randevu bulursam detaylıya tekrar gireceğim
Aysenur hic korkma kiz çocukları erkek gibi olmaz kemikli olmaz kız cocuklari daha zayıf daha narin olurlar ben hamileyken artık karnında çocuk yok sandı ebeler onlar dedi kemik gelisi derken ne anlama geliyor canim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyi cnm kızımda iyi çok şükür hamilelikte kosturmakla geciyo cnm eşim ameliyat olucak onula uğraşıyorum sen nasılsın cnm umut nasıl inşallah çabucak patlatır dişlerini rahatlar cnm
Rabbim iyilik versin kuzum insallab çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim canm defneyle uğraşıyorum sağlık ocağına goturcem evden çıkaramiyorum ağlıyor böyle inat birini görmedim 😱😂 sen nasılsın 🥰🥰
Cadı ya canım benim ya iyiyim bende kuzum çok şükür

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Ne yapıyorsunuz Çocuklar nasıl gebelik nasıl gidiyor Fazla giremiyorum Postlara fazla Cevap Veremiyorum Ogluşum Hala Diş Cıkarmadı Çok Ağlıyor Çok Huysuz Sabahlara Kadar Yatmıyor Özledim Sizleri 😘❤️
İyiyim şükür cnm gebelikte çok şükür iyi gidiyor.... ablam ve annem.hastanede oldukları için çocuklara bn bakıyorum ablamın yani .kıyamam ya inşallah çıkarır da derin bir nefes alırsınız inşallah cnm

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyiyim şükür cnm gebelikte çok şükür iyi gidiyor.... ablam ve annem.hastanede oldukları için çocuklara bn bakıyorum ablamın yani .kıyamam ya inşallah çıkarır da derin bir nefes alırsınız inşallah cnm
Rabbim iyilik versin kuzum çok geçmiş olsun nasıl gidiyor alıştırma olur senin içinde amin canım amin inşallah ❤️🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aysenur hic korkma kiz çocukları erkek gibi olmaz kemikli olmaz kız cocuklari daha zayıf daha narin olurlar ben hamileyken artık karnında çocuk yok sandı ebeler onlar dedi kemik gelisi derken ne anlama geliyor canim
İşte bizde onu bilmiyoruz kemikleri kısa dedi genel olarak vücudunda ki bütün kemikler kısaymış yani bebek 26 haftalık ama kemikler 25 ile uyumlu dedi

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
İşte bizde onu bilmiyoruz kemikleri kısa dedi genel olarak vücudunda ki bütün kemikler kısaymış yani bebek 26 haftalık ama kemikler 25 ile uyumlu dedi
Benim dediğim çıkacak kız çocuğu minyon kibar olur ondan dolayıdır bence ebe bana öyle demişti oğlumda dört kiloya yakın doğdu kemikliydi maşallah 13 yasinda 1,65 boy ayak no 41 🙈🤭🤭 kızımda minik minyon bişey sen tedirgin olma Ayşenur bence normaldir canim içini ferah tut senin prensesde güzel kibar narin fındık gibi bir kızdır benim kızımı görsen anlarsın

Tüm sayfalar yüklendi.