Mide bulantısı ve kaşık ağrıları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Mide bulantısı ve kaşık ağrıları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 520 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Mide bulantısı ve kaşık ağrıları
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aha sizinde ilk gratis alışverişi yakındır 😂😂
İdrar testinde yanılma oluyor âdetin geçerse direk kan ver 1 haftalık olsa bile kanda çıkar idrarda belli olmaz ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 yaşından itibaren tam olarak kızım 5 yaşına girdi o yapıyor diğer küçük kızımda 2 yaşında oda aynısıni taklit ediyor mesela elbiselerini giyince koşuyor aynadan bakıyor gülümsüyor kendine 😅😅babasının yanına koşup baba bak diyor kendini gösterip babası waaoow diyince çığlık atıyor sevinçten 🤣🤣🤣🤣 ama bende çok süslüymusum annem babam diyor du bana çektiler 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 yaşından itibaren tam olarak kızım 5 yaşına girdi o yapıyor diğer küçük kızımda 2 yaşında oda aynısıni taklit ediyor mesela elbiselerini giyince koşuyor aynadan bakıyor gülümsüyor kendine 😅😅babasının yanına koşup baba bak diyor kendini gösterip babası waaoow diyince çığlık atıyor sevinçten 🤣🤣🤣🤣 ama bende çok süslüymusum annem babam diyor du bana çektiler 😅😅
Maşallah maşallah ay kıyamam ya valla bebekler güldü mü sanki insanın içinde güneş açıyor 🥰🧿 10 ayımız falan kalmış desenize artık kızımla kombin yapar gezeriz ben de çok severim oje sürmeyi saç yapmayı 🥰

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Maşallah maşallah ay kıyamam ya valla bebekler güldü mü sanki insanın içinde güneş açıyor 🥰🧿 10 ayımız falan kalmış desenize artık kızımla kombin yapar gezeriz ben de çok severim oje sürmeyi saç yapmayı 🥰
Ay evet az kalmış 🤩🤩 zaten kızlar annlerini taklit etmeye bayılır ben makyaj yapıyorum evde oda kalemlerini alıp aynanın karşına geçip dudaklarını boyuyor 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.