Moralim bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Moralim bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,144 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim bozuk
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğim riskli başından beri hem yaş itibarı ile hemde önceki düşük olmuştu.Ondanda endişeliyim.
Cnm bu tarz şeylerle sıkma canini.. benim.erkek kardeşim eşi de öyle senin gibi duusk yapmıştı daha sonra gebeliği de sürekli ilaç ve iğnelerle ayaktaydı ama şuan 2 çocuğu var ve sağlıklı 😊 sen sadece dua et korkma

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğim riskli başından beri hem yaş itibarı ile hemde önceki düşük olmuştu.Ondanda endişeliyim.
Merak etme.. bol bol cevsen okur Arapça bilmiyorsan internetten arapcasini ve Türkçesinin oku bildiğin bir dua da olur 1000 ihlas cek... o kadar etkisi oluyor ki bildiğin bir duayı sürekli oku ve Rabbım hz yunusu balığın karnindna kurtardın benimde skntimi gider de

...

Moderator
Mod
rank
Cnm bu tarz şeylerle sıkma canini.. benim.erkek kardeşim eşi de öyle senin gibi duusk yapmıştı daha sonra gebeliği de sürekli ilaç ve iğnelerle ayaktaydı ama şuan 2 çocuğu var ve sağlıklı 😊 sen sadece dua et korkma
Çok sağol canım.Hayırlısıyla 38e gelebiseydik

...

Moderator
Mod
rank
Merak etme.. bol bol cevsen okur Arapça bilmiyorsan internetten arapcasini ve Türkçesinin oku bildiğin bir dua da olur 1000 ihlas cek... o kadar etkisi oluyor ki bildiğin bir duayı sürekli oku ve Rabbım hz yunusu balığın karnindna kurtardın benimde skntimi gider de
Arapça biliyorum canım tavsiyen için sağol.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnslalh cnm gelirsin 🤲 doğurdum diyeceğin günlerde gelir 🥰
Amiiin canım.Ağzından bal damlıyor.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Peki kaçıncı hafta çoktu canım
28 den, sonra çok demeye başladıilj dediğinde risksiz bir fazlalık diyordu 32 den sonra risk arttı ama sıktısız 39+3te kendi sancımla doğumum başladı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

28 den, sonra çok demeye başladıilj dediğinde risksiz bir fazlalık diyordu 32 den sonra risk arttı ama sıktısız 39+3te kendi sancımla doğumum başladı
Bu ne biçim bir Türkçe ya ben okurken zorlandım kendi yazdığımı 😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar