Sorum var Moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,940 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ona da az kaldı inşallah herşeyin hayırlısını versin Rabbim hepimiz için inşallah Allah'ım tekrardan güzelce sağlıklı anne olmayı nasip eder bunda yavrumu doya doya sever öper koklarim yine Rabbime şükürler olsun ki sağlıklı 6 yaşına girecek bir oğlum da var inşallah kızımı da sağ salim kucağıma alırm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız bugünde birine öyle dedi kız şoka girdi resmen perinatoloji git dio o ney dio sasto kaldı kız geri riskli gebelik vs dedi kolu bacağı kısa dedi kötü durumu dedi bugün o doktordan herkes ağlayarak çıktı ya oh çok şükür ❤️ Allah'ım daha güzel günlerini yaşatmayı nasip etsin inşallah bnm.icimde de bir Umut var o kadar doktor doktor gezdim özel perinatoloji hiç bir sorun çıkmadı taramalar vs bugün böyle olunca üzüldüm
Zaten üzülmek elde değil bana neler neler dediler ki düşük riskin var dedi yanlış iğneler verdi felç gibi oldum doktor şaşırdı kaldı ayağa kalkamıyorum görümcem esortmanimi giydirdi uzanarak hiçbir yerim hareket edemiyordu doktorun yanındaki yardımcı dedi iyiki bişey olmamış sana bebeğim gelişimi geri dedi bir kolu bir bacağı kısa dedi kaynanam dedi artık hastaneye gitme her gitiginde doktor başka bişey diyor Allah'a bırak dedi Allah'a şükür bebeğim sağ saglim kucağına aldım hiçbir sorunu yok ama kalbinde sorun var 😟🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok Şükür iyi canim ama daha 5 aylik hiç birseyde yok çocuğun yalandan hep korku yapiyorlar
İyi masallh bak bir şeyi yok çok şükür bundan sonra da hep iyi olur inşallah he vAlla korkutup duruyorlar Allah'ım ya

Zaten üzülmek elde değil bana neler neler dediler ki düşük riskin var dedi yanlış iğneler verdi felç gibi oldum doktor şaşırdı kaldı ayağa kalkamıyorum görümcem esortmanimi giydirdi uzanarak hiçbir yerim hareket edemiyordu doktorun yanındaki yardımcı dedi iyiki bişey olmamış sana bebeğim gelişimi geri dedi bir kolu bir bacağı kısa dedi kaynanam dedi artık hastaneye gitme her gitiginde doktor başka bişey diyor Allah'a bırak dedi Allah'a şükür bebeğim sağ saglim kucağına aldım hiçbir sorunu yok ama kalbinde sorun var 😟🥺
Ya neler yaşamışsn sende canım be
Çok çok şükür yine bebeğin iyi sağ salim kucağına aldn ya gerizekalılarms ya öylelerini nasıl doktor yapıyorlarsa vAllahi billahi ya yanlış bir sürü şey yapmış onlardan mi acaba kalbinde sorun oluştu canım kalbinde nesi var bu arada canım benim? Eşimde bana öyle söylüyor en iyi gitme hep saçma şeyler söylüyorlar moralin bozuluyor diyor haklı da vAlla

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
İyi masallh bak bir şeyi yok çok şükür bundan sonra da hep iyi olur inşallah he vAlla korkutup duruyorlar Allah'ım ya

Ya neler yaşamışsn sende canım be
Çok çok şükür yine bebeğin iyi sağ salim kucağına aldn ya gerizekalılarms ya öylelerini nasıl doktor yapıyorlarsa vAllahi billahi ya yanlış bir sürü şey yapmış onlardan mi acaba kalbinde sorun oluştu canım kalbinde nesi var bu arada canım benim? Eşimde bana öyle söylüyor en iyi gitme hep saçma şeyler söylüyorlar moralin bozuluyor diyor haklı da vAlla
Aynen cnm kalbinde delik var bide kalp kapak damar daralması var tedavi ediyoz kalbi deki delik kapandı ama kalp kapak damar darlığı hala öyle 😟

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Benden daha akıllı oğluşum 🤪😁 bir doktorda bu çocuk 2 hafta geriden geliyor demişti biri 2 hafta önden gidiyor hep çok şükür doktorların dediği gibide olmadi şükür sende içini ferah tut kuzum
Maşallah maşallah ne güzel canım benim sevindim buna gerçekten ❤️ çoğu dedikleri şey çıkmıyor zaten milleti korkutup duruyorlar vAlla yaa insallah ya canım benim yarın bakalım ne yapalım hakkimizda hayırlısı olsun

Aynen cnm kalbinde delik var bide kalp kapak damar daralması var tedavi ediyoz kalbi deki delik kapandı ama kalp kapak damar darlığı hala öyle 😟
Ya anladım çok geçmiş olsun tedavisi nasıl ameliyat diyorlar mi cnm darlık için ? Çok geçmiş olsun ya Rabbim şifa versin inşallah delik kapanmış şükür bari kimi delik kapanıyor kendiliğinden kimisi de kapanmıyor Allah herkesin yardımcısı olsun yaa

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kız burda aynı doktora hiç gidemedim ve benimle giren herkesw yatış verdi gerisine bebeğin gelişmemiş ya da geri dedi hasta soruyor o ne demek o da diyor sen perinatolojiye git orada bilgi verirler kızların hepsi ağlayarak çıktı oh çok şükür masallah adına inan çok sevindim yarın gideceğim bir doktorla başkası ile de görüşebilirswm görüşeceğim moralim aşırı bozuldu randevu da yok bu ayın sonuna kadar

Hemde aşırı moral bozuyorlar

Hemde aşırı moral bozuyorlar

İnşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim inşallah ❤️ hele yarın ola hayır ola vAlla nebileyim amman hamilelikte annelik de çok zor gerçekten sağ salim ikimizde bir doğum yapsaydık ya
Amin birtsnem amin inşallah Allahdan umut kesilmez🤲🤲🤲

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebekten dolayı alamıyorum teli elime yeni postunu gördüm rabbimin dediği olur onun izniyle hiç bir sorun cikmıcak inşallah o kadar doktora gittin sonuçta bir sorun olsaydı biri olmazsa diğeri söylerdi . Bu mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine evladını sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah canım dualarım seninle 😘

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah maşallah ne güzel canım benim sevindim buna gerçekten ❤️ çoğu dedikleri şey çıkmıyor zaten milleti korkutup duruyorlar vAlla yaa insallah ya canım benim yarın bakalım ne yapalım hakkimizda hayırlısı olsun

Ya anladım çok geçmiş olsun tedavisi nasıl ameliyat diyorlar mi cnm darlık için ? Çok geçmiş olsun ya Rabbim şifa versin inşallah delik kapanmış şükür bari kimi delik kapanıyor kendiliğinden kimisi de kapanmıyor Allah herkesin yardımcısı olsun yaa
İlk 2 yalikti farketik anjudan bahsedi 3 ay sonra kontrole gel dedi gitik delik kapanmış dedi anjudan bahsedmedi 6 ay sonra gel dedi bayramdan sonra gidecez

Tüm sayfalar yüklendi.