Sorum var Moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,875 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım bebekten dolayı alamıyorum teli elime yeni postunu gördüm rabbimin dediği olur onun izniyle hiç bir sorun cikmıcak inşallah o kadar doktora gittin sonuçta bir sorun olsaydı biri olmazsa diğeri söylerdi . Bu mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine evladını sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah canım dualarım seninle 😘
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim inşallah ❤️🥰 inşallah canım benim inşallah Allah haklısın gerçekten bende öyle düşünüyorum şimdiye kadar bilmem kaç kere gittim doktora varya 😏 çok teşekkür ederim Allah senin evlatlarına sağlıklı ömürler versin inşallah ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk 2 yalikti farketik anjudan bahsedi 3 ay sonra kontrole gel dedi gitik delik kapanmış dedi anjudan bahsedmedi 6 ay sonra gel dedi bayramdan sonra gidecez
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım benim Allah hepinizin yardımcısı olsun inşallah çok şükür delikler de kapanmış ya önceden bu kadar hastalık vs de yoktu şimdi çeşit çeşit çocuklarımıza yazık gerçekten inşallah herşey çok güzel olur canım benim ❤️

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim inşallah ❤️🥰 inşallah canım benim inşallah Allah haklısın gerçekten bende öyle düşünüyorum şimdiye kadar bilmem kaç kere gittim doktora varya 😏 çok teşekkür ederim Allah senin evlatlarına sağlıklı ömürler versin inşallah ❤️

Hadi hayırlısı olsun inşallah canım benim Allah hepinizin yardımcısı olsun inşallah çok şükür delikler de kapanmış ya önceden bu kadar hastalık vs de yoktu şimdi çeşit çeşit çocuklarımıza yazık gerçekten inşallah herşey çok güzel olur canım benim ❤️
İnşallah cnm cumlemizin♥️🤲🙏

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank

Amin cümlemizin evlatlarına sağlıklı ömürler versin inşallah canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Herşey Allah'imin izniyle güzel olucak sana ilk basinda da dediğim gibi 🤲🙏🥰
İnşallah canım benim inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️🥰❤️

Amin amin inşallah canım benim ❤️🥰

İnşallah canım benim ❤️

İnşallah canım benim ❤️

Bugün doktora gittim doktor işte asistanı vardı o baktı o doktoru aradı söyledi benim adet tarihim 11 ağustos gene 10 15 ağustos'a çevirdiler niye öyle yaptılar bilmiyorum soran artık öyle de dediler pazartesi işte dooplere gideceğim bebeğe giden kan akışına falan bakacaklarmış yani ultrason da o da öyle değişik bir şeymiş o zaman dediler kesin sonucu söyleriz bugün de hiçbir şey söylemedi Allah rızası için kesin sonuç pazartesi dedi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah canım benim inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️🥰❤️

İnşallah canım benim ❤️

İnşallah canım benim ❤️

Bugün doktora gittim doktor işte asistanı vardı o baktı o doktoru aradı söyledi benim adet tarihim 11 ağustos gene 10 15 ağustos'a çevirdiler niye öyle yaptılar bilmiyorum soran artık öyle de dediler pazartesi işte dooplere gideceğim bebeğe giden kan akışına falan bakacaklarmış yani ultrason da o da öyle değişik bir şeymiş o zaman dediler kesin sonucu söyleriz bugün de hiçbir şey söylemedi Allah rızası için kesin sonuç pazartesi dedi
Skma canini Allahin izniyle birsey olmayacak 🤲🙏

Tüm sayfalar yüklendi.