Neden belirtim yok 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Neden belirtim yok 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,105 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neden belirtim yok 😔
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elvan soylu

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ne kadar güzel ve detaylı yazmışsınız çok teşekkür ediyorum öncelikle inşallah bende duyarım o minik kalp sesini ilki düşükle sonuçlandığı için gelişemediği için ister istemez acaba diyorum öncekinde aksine halsizlik mide bulantısı ve kusma olmuştu az da olsa bunda 0 belirti 18 nisanda adet olmam lazımdı olmadım 19unda test yaptım çıktı 20sinde beta 1075 çıktı 26 sında doktora gittim kese göründü 10 mayısta çağırdı kalp atışı için aksine bazı şeyleri canım bile çekiyor diyebilirim dün gece rüyamda patates kızartması gördüm mesela canım nasıl çekti 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaaa sanki öyle olmayınca bebek gelişmiyor diye düşündüm ilki gelişemediği için alınmıştı aynı şeyler olur mu tedirginliği var
İnşallah hiçbir şey olmicak anneliğin verdiği duyguyla öyle hissediyorsun tedirgin oluyor insan haliyle ben belim ağrıyor diye sabaha kadar uyuyamazdım kendi kendime ya erken doğum olursa diye yiyip bitirdim kendimi ama çok şükür doktorumuz bir sıkıntı olmadığını söyledi sende merak etme birşey olmicak inşallah

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar güzel ve detaylı yazmışsınız çok teşekkür ediyorum öncelikle inşallah bende duyarım o minik kalp sesini ilki düşükle sonuçlandığı için gelişemediği için ister istemez acaba diyorum öncekinde aksine halsizlik mide bulantısı ve kusma olmuştu az da olsa bunda 0 belirti 18 nisanda adet olmam lazımdı olmadım 19unda test yaptım çıktı 20sinde beta 1075 çıktı 26 sında doktora gittim kese göründü 10 mayısta çağırdı kalp atışı için aksine bazı şeyleri canım bile çekiyor diyebilirim dün gece rüyamda patates kızartması gördüm mesela canım nasıl çekti 😂

Yaaaa sanki öyle olmayınca bebek gelişmiyor diye düşündüm ilki gelişemediği için alınmıştı aynı şeyler olur mu tedirginliği var
İlk tecrübenizle alakalı çok normal bu şekilde düşünmüş olmanız. Dua edelim hep hep böyle gitsin bol bol keyfine varın hamileliğinizin ❤️ doktora gittiğinizde bizede yazın merak ederim ben bebiş nasıl sağlığı yerinde mi siz nasılsınız diye 🥰🥳

Mesela o helak olanlardan birisi ben😂😂
Hadi yaa 🥺 ee şimdi geçti mi sizin peki? bazen doğuma kadar devam edenler var. Valla çok zor Allah yardım etsin 🙏

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son adet tarihime göre 7 hafta bitecek ama hala ne bulantı ne kusma ne halsizlik ne yorgunluk gebeliğe dair bir belirti yok göğüs hassasiyetim dışında bide arada giren saniyelik kasık sancılarım dışında ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı tedirginim ayın 10unda kalp atışı için gideceğim keseyi geçen hafta pazartesi görmüştük 😞
Benim hiç belirtim olmadı canm 2 ayımı bitirdikten sonra başladı ağrılarım sizilarim Allah'ın izniyle birşey olmaz inşallah herşey gönlünüzce olur iyi dusunki iyi olsun herşey 🌹

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son adet tarihime göre 7 hafta bitecek ama hala ne bulantı ne kusma ne halsizlik ne yorgunluk gebeliğe dair bir belirti yok göğüs hassasiyetim dışında bide arada giren saniyelik kasık sancılarım dışında ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı tedirginim ayın 10unda kalp atışı için gideceğim keseyi geçen hafta pazartesi görmüştük 😞
Ne güzel keşke benimde öyle olsaydı benim hamile kaldığım gibi başlıyor uyku halim halsizliğim her gebelik bir olmuyor ama inşallah hep böyle devam eder olmaz bulantın halsizliğin mahvediyor insanı merak etme içini ferah tut iyidir inşallah bebişin de duyarsın miniğin kalp atışlarını gittiğinde

Kübratkbs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son adet tarihime göre 7 hafta bitecek ama hala ne bulantı ne kusma ne halsizlik ne yorgunluk gebeliğe dair bir belirti yok göğüs hassasiyetim dışında bide arada giren saniyelik kasık sancılarım dışında ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı tedirginim ayın 10unda kalp atışı için gideceğim keseyi geçen hafta pazartesi

Endisenme bence benim de bugün 11hafta 4 gün oldu.. İlk başlarda bende sadece kasık ta anlık bir kramp ara ara. Göğüste hassasiyet yaşıyordum o kadar. Son 2 haftadır. Başladı halsizlik yorgunluk sürekli uyuma isteği. Mide bulantım bile yok normalde olmadı da.. Sadece son iki gündür yemek yaparken yağın kokusu beni rahatsız ediyor tiksiniyorum. Merak etme kişiden kişiye değişiyor demkki. Isallah hiç Bi sorun çıkmadan hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız yavrularimizi

Hemdem

Kayıtlı Üye
rank
Benimde belirtim yok bunun için dua etmeliyiz ve şükretmeliyiz bugün kanamam oldu hastaneye gittim çok korkarak bi sorun olmadığını söyledi bize düşen bence halimize şükredip çok fazla sorgulayıp kendimizi üzmemek rabbim hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasip eylesin bu arada adım Sümeyye sizinde selin sanırım anlık olarak ismimizle dua edelim tanımadığımız kişilere yapılan dua çok önemli 🎀

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Keseyi görmüsen sıkıntı yok illa kusman gerekmez kişiden kisiye değişiyor hanilekik belirtileri 😍😍🤗🤗🤗

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal ağır belirtiler yaşamaman tadını çıkar. Kalp atışlarını duyunca yaz burdan merak ettirme bizi.

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank

Bendede aynısı 16. Haftamdayım hic belirtim yok göğüste bile cok sukur rahat geçiyor ama seni anlıyorum ben her doktora gittiğimde benim belirtim yok korkuyorum derdim bünyeden bünyeye değişiyor sanirim😍

K

Kizçem

Guest
Bence dua et belirtisiz geçsin kızımda 18. Haftaya kadar kustum perişan oldum. Şimdi ikinciye hamileyim ve 6. Haftada başlayan bulantı ve kusmalar 11. Haftada artarak devam ediyor evde kızıma vakit bile ayıracak gücüm kalmadı herkes belirti vermez kardeşim 2 hamileliğini de belirtisiz geçirdi. Inş sağlıkla kucağımiza alırız bebisleri

Tüm sayfalar yüklendi.