Neden belirtim yok 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Neden belirtim yok 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,136 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neden belirtim yok 😔
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elvan soylu

Alimelike

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son adet tarihime göre 7 hafta bitecek ama hala ne bulantı ne kusma ne halsizlik ne yorgunluk gebeliğe dair bir belirti yok göğüs hassasiyetim dışında bide arada giren saniyelik kasık sancılarım dışında ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı tedirginim ayın 10unda kalp atışı için gideceğim keseyi geçen hafta pazartesi görmüştük 😞
Keske benim de hamileligim oyle sakin gecse kusmaktan solugu hstanede buluyorum artik emin ol boyle daha iyisin ins iyi geve 9 ay boyunca

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Ay hiçmerak etme benimde yoktu 12.haftada bir başladı beni benden aldı 😀 şuan şükğr birqz daha iyiyim ama hala midem bulanıyo özellikle gece yatarken kusmam geçti şükğr

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son adet tarihime göre 7 hafta bitecek ama hala ne bulantı ne kusma ne halsizlik ne yorgunluk gebeliğe dair bir belirti yok göğüs hassasiyetim dışında bide arada giren saniyelik kasık sancılarım dışında ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı tedirginim ayın 10unda kalp atışı için gideceğim keseyi geçen hafta pazartesi görmüştük 😞
Ona bakarsan ben 24 haftalık hamıleyım hala belirttim yok😄

Tüm sayfalar yüklendi.