Normal doğum ağrısı 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ftm tarafından oluşturulan Normal doğum ağrısı 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,527 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum ağrısı 🤔
Konbuyu başlatan Ftm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melolem

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Ah Be güzellik neden böyle şeylere kulak veriyorsun, keşke herkesin doğumu bir olsa. :) Sen boşver milleti onlar konuşur sen dogurursun. Doğum çok güzel bişey çektiğin sancılar da tuzu biberi.
Haklısın iyi şeyler duymak güzelll ağzına sağlık🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 15 16 saat çektim o sancıları canım en son bağırıyordum ebelere çıkarın artık şu çocuğu sezeryan yapın yeter dayanamıyorum diye 😂😂 o kadar çektin az daha dayan dediler iyiki de normal doğum yapmışım doğurduğum gibi ayaklandım ben ikisinde de hatta ilk oğlum doğdu hastaneden çıktım 5 6 saatlik yol gittim annemlere o kadar iyiydim bi aksilik olmadıkça normal doğum iste doğduğu an bitiyor herşey annelik zor zanaat canım ne yapalım ama çok korkutma kendini psikolojini bozma bi sancı geliyor geçiyor kucağına almayı geç gördüğün anda unutuyorsun zaten bütün çektiğin ağrıyı sağ salim kucağına alırsın inşallah bebeğini ☺️
Yaaaa balsınnn ballll ne güzel anlatmışsın çok teşekkür ederim 💓

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr normal doğum ağrısı çok mu fazla oluyor acaba, adet ağrısının 10 katı diye duydum ama tecrübeli anneler ne diyor acaba🤷‍♀️ 12 saat çektikten sonra dayanamayıp sezeryan isteyenler olmuş, korktum açıkcası yapamaz mıyım diye....
Valla çok oluyor ama korkma gercekten allah yardim ediyor doğum bitince sende sanki yeniden doğuyorsun 🤗🤗

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr normal doğum ağrısı çok mu fazla oluyor acaba, adet ağrısının 10 katı diye duydum ama tecrübeli anneler ne diyor acaba🤷‍♀️ 12 saat çektikten sonra dayanamayıp sezeryan isteyenler olmuş, korktum açıkcası yapamaz mıyım diye....
Bu senin acıya ne kadar dayanıklı olduğuna bağlı.benim 2 çocuğumda normal bu üçüncü 36 haftalık oldum hayırlısıyla bu da normal olucak inşallah.

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızımda 38. Haftada kontrole gidip 1.5 saat içinde normal doğum yaptım zor ama dayanılmaz deil kızımı alınca kucağıma hepsini unuttum

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kiz benm gbi korkak dogum yaptiysa sen hay hay yaparsin Allahin iznyle .. smdi korkuorim nasil dogum yapcm bu ayakla odum kopuoo

Ikiprensesannesi

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin ki ayni olmuyor ben 15 saatte dogurdum ama belki sen 2 saatte dogurcaksin acilman cabuk olup yani hicbisy belli olmaz kesin soyle olur diyemeyiz ki

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızımda doğum yaptigimda doktorum bana ne kadar güçlü ıkınırsan bebek çabuk gelir dedi ve ben kızımda kontrole gidip 1.5 saat sonra doğum yaptım normal doğum çünkü gittiğimde 7.5 cm açılmak vardı ve bunu hissetmedim inşallah bu doğumunda kolay geçer daha var ama göz açıp kapayıncaya geçiyor... Yani Rabbim sabrını veriyor

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızımda doğum yaptigimda doktorum bana ne kadar güçlü ıkınırsan bebek çabuk gelir dedi ve ben kızımda kontrole gidip 1.5 saat sonra doğum yaptım normal doğum çünkü gittiğimde 7.5 cm açılmak vardı ve bunu hissetmedim inşallah bu doğumunda kolay geçer daha var ama göz açıp kapayıncaya geçiyor... Yani Rabbim sabrını veriyor
Aminnn inşallah benimde öyle olur 🙇‍♀️

Selam canım bence normal dogum iyi. Çünki o zaman Rabbim izin veriyor. Sancıyı çekiyorsun ebeler yardım ediyor. İşte çok güzel duygu bebeyin başı çıkıyor sonra çekiyorlar ya luup diye çıkıyor o zaman dünyaya yeniden geliyorsun. Hem ben duydum ki Rabbim normal dogum yapan kadının günahlarını hemin dakka siliyor çünki o kadar agır ve o kadar güzel bi şeyki. Anne olmak işte o anki sancılarla başlıyor
Benim kısmet olucaksa 3 cü dogumum olucak🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar