Normalmi sezeryanmi🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Normalmi sezeryanmi🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,632 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normalmi sezeryanmi🤔
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Mecburi sezeryan oldum normal doğum istiyordum.Ama sezeryan da rahat geçti ilk 5 gün ağrı dışında:)

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben iki normal doğum yaptım bunu sezeryan kafaya koymuştum bugün doktordaydim sezeryan istiyorum dedim ben yaparım ama neden sana yazık değilmi karnına bıçak vurduruyorsun iki vajinal doğumun var buda olur dedim çok korkuyorum zor oluyo dikiş çok oluyo korkma sana epidural yaparım ağrısız dikişsiz güzel bir doğum yaptırırm dedi valla ikna oldum canim şuan bir aksilik olmazssa ki doktorumda dedi daha zaman çok aksi birşey olursa ben sana sezeryan derim dedi bakalım zaman ne gösterecek
Doktorlar artık sezeryan yapmak istemio. Çünkü normal dogumda iki bebek arası hamile kalma doğurma asaması daha cabuk. Şimdi aksi bi durum olmazsa her dr almıyo sezeryana. Devlette normale tesfik daha cok var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar