Normalmi sezeryanmi🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Normalmi sezeryanmi🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,586 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normalmi sezeryanmi🤔
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Fikisit yani dikiş demek istediniz galiba ? Hayır tabii ki kesin atmıyorlar , ben 35. Haftadan sonra kegel egzersiz ve zeytinyağı ile Pelvik masajı yaparak dikişsiz dogum yaptım. Ebe dâhi dedi ki maşallah sıyrık bile olmadı dedi , çok şükür 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pelvik masaj kegel egzersiz. Ve doguma gittiğimde bile yanımda zeytinyağı m vardı pompalı kapta. Vajınaya devamlı masaj yaptım . Pelvik masaj esnekliği inanılmaz artırıyo

Fikisit yani dikiş demek istediniz galiba ? Hayır tabii ki kesin atmıyorlar , ben 35. Haftadan sonra kegel egzersiz ve zeytinyağı ile Pelvik masajı yaparak dikişsiz dogum yaptım. Ebe dâhi dedi ki maşallah sıyrık bile olmadı dedi , çok şükür 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pelvik masaj kegel egzersiz. Ve doguma gittiğimde bile yanımda zeytinyağı m vardı pompalı kapta. Vajınaya devamlı masaj yaptım . Pelvik masaj esnekliği inanılmaz artırıyor
Maşallah. Evet duymuştum dediklerinizi ama bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum düzenli yapmak gerekiyor tabi

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
24 te rahim ağzındaydi iki hafta sonra düzeldi ama 34 e kadar düzelir diyorlardı benim bebek normal pozisyonu amlisti suyu iki kat fazla dedi su fazla olduğu için sürekli dönüyor bakalım şimdilik ters
Sağlıkla gelsinlerde, bende normal çok istiyordum ama kısmet değilmiş cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar