Normalmi sezeryanmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damlamm歹 taraf覺ndan oluturulan Normalmi sezeryanmi bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 2,637 kez g繹r羹nt羹lenmi, 54 yorum ve 1 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Normalmi sezeryanmi
Konbuyu balatan Damlamm歹
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Ra tu

Beg羹m cyln

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
21 Ocak 2021
Kesinlikle begumum kat覺l覺yorum tercumanim ya不不 oyuzden ikinciye sezeryan olacam normalin n sini bile duymak istemiyorum 不不
Zaten doktorumun bir daha beni normal dourtaca覺n覺da sanm覺yorum. Kad覺n覺 eer beni sezeryana almazsa hastaneden s羹r羹nerek 癟覺kmakla tehdit falan etmiim bir ara da ebeme 癟覺kar覺yosan 癟覺kar unu elini sok al demiimdaha benimle uramazlar

Ra tu

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
20 Haziran 2021
Pelvik masaj覺 genileme yapm覺yor mu sonradan rahats覺z olmad覺n覺z m覺 veya einiz ikayet癟i deil mi bundan
襤te kegel egzersiz o noktada ie yar覺yor . Ben ayn覺 zamanda kegel de yapt覺m . ok al覺t覺 v羹cudum egzersize , kegel ile 癟ok iyi toparl覺yor . Bir de zaten dogumda genilme olur yani her hal羹karda sonucta koca bebek 癟覺k覺yor , pelvis masaj覺 y覺rt覺k ve diki olmas覺n maksad覺 ile yap覺l覺yo . lohusal覺k sonunda toparlam覺t覺 kendini b繹lge. Allah zaten esnek yaratm覺 biz de biraz yard覺mc覺 olmal覺y覺z o b繹lgeye. Eim konusuna gelirsek hi癟 o tarz s覺k覺nt覺 yaamad覺k .

Gizemr羹ya

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
16 Austos 2021
Zaten doktorumun bir daha beni normal dourtaca覺n覺da sanm覺yorum. Kad覺n覺 eer beni sezeryana almazsa hastaneden s羹r羹nerek 癟覺kmakla tehdit falan etmiim bir ara da ebeme 癟覺kar覺yosan 癟覺kar unu elini sok al demiimdaha benimle uramazlar
Yerim seni ben不不 benimkide kabus gibiydi valla hatirlamak bile istemiyorum
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Bak gene istedigin olmus kuzum hadi iyisin 羹k羹r valla不
Bende 羹癟羹nc羹de dedim kesin sezeryan doktorum normale ikna etti ama bu seferde bebeim ters 綽art覺k kismette ne varsa epidural dusunuyon mu beni onunla ikna etti valla bakal覺m綽

Nesliesen

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
14 Ekim 2021
襤te kegel egzersiz o noktada ie yar覺yor . Ben ayn覺 zamanda kegel de yapt覺m . ok al覺t覺 v羹cudum egzersize , kegel ile 癟ok iyi toparl覺yor . Bir de zaten dogumda genilme olur yani her hal羹karda sonucta koca bebek 癟覺k覺yor , pelvis masaj覺 y覺rt覺k ve diki olmas覺n maksad覺 ile yap覺l覺yo . lohusal覺k sonunda toparlam覺t覺 kendini b繹lge. Allah zaten esnek yaratm覺 biz de biraz yard覺mc覺 olmal覺y覺z o b繹lgeye. Eim konusuna gelirsek hi癟 o tarz s覺k覺nt覺 yaamad覺k .
Duymutum biri rusyada sabun ve zeytinya覺 ile esnetip dourttular yazm覺t覺 kitaptada zeytinya覺 okudum ama burada doktorlar kolay覺na kesiyolar umar覺m koruyabiliriz kendimizi bu zihniyetten

Ravza

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
31 Ocak 2021
ok piman覺m normal olduuna evet tez iyileiyorsun ama sonradan vajina eskisi gibi olmuyor g繹r羹n羹m羹 genilii eler sorun etmesede bile kad覺n覺n psikolojisi bozuyor bilmiyorum bu sorun bende mi var ben 癟ok rahats覺zlik duyuyorum bu durumdan

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar

st