Normalmi sezeryanmi🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Normalmi sezeryanmi🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,587 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normalmi sezeryanmi🤔
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle begumum katılıyorum tercumanim ya🤣🤣 oyuzden ikinciye sezeryan olacam normalin n sini bile duymak istemiyorum 🤣🤣
Zaten doktorumun bir daha beni normal doğurtacağınıda sanmıyorum. Kadını eğer beni sezeryana almazsa hastaneden sürünerek çıkmakla tehdit falan etmişim bir ara da ebeme çıkarıyosan çıkar şunu elini sok al demişim😂😂😂daha benimle uğraşmazlar 😂😂

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Pelvik masajı genişleme yapmıyor mu sonradan rahatsız olmadınız mı veya eşiniz şikayetçi değil mi bundan
İşte kegel egzersiz o noktada işe yarıyor . Ben aynı zamanda kegel de yaptım . Çok alıştı vücudum egzersize , kegel ile çok iyi toparlıyor . Bir de zaten dogumda genişlme olur yani her halükarda sonucta koca bebek çıkıyor , pelvis masajı yırtık ve dikiş olmasın maksadı ile yapılıyo . lohusalık sonunda toparlamıştı kendini bölge. Allah zaten esnek yaratmış biz de biraz yardımcı olmalıyız o bölgeye. Eşim konusuna gelirsek hiç o tarz sıkıntı yaşamadık .

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Zaten doktorumun bir daha beni normal doğurtacağınıda sanmıyorum. Kadını eğer beni sezeryana almazsa hastaneden sürünerek çıkmakla tehdit falan etmişim bir ara da ebeme çıkarıyosan çıkar şunu elini sok al demişim😂😂😂daha benimle uğraşmazlar 😂😂
Yerim seni ben🤣🤣 benimkide kabus gibiydi valla hatirlamak bile istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak gene istedigin olmus kuzum hadi iyisin şükür valla🤣
Bende üçüncüde dedim kesin sezeryan doktorum normale ikna etti ama bu seferde bebeğim ters ☺️artık kismette ne varsa epidural dusunuyon mu beni onunla ikna etti valla bakalım☺️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İşte kegel egzersiz o noktada işe yarıyor . Ben aynı zamanda kegel de yaptım . Çok alıştı vücudum egzersize , kegel ile çok iyi toparlıyor . Bir de zaten dogumda genişlme olur yani her halükarda sonucta koca bebek çıkıyor , pelvis masajı yırtık ve dikiş olmasın maksadı ile yapılıyo . lohusalık sonunda toparlamıştı kendini bölge. Allah zaten esnek yaratmış biz de biraz yardımcı olmalıyız o bölgeye. Eşim konusuna gelirsek hiç o tarz sıkıntı yaşamadık .
Duymuştum biri rusyada sabun ve zeytinyağı ile esnetip doğurttular yazmıştı kitaptada zeytinyağı okudum ama burada doktorlar kolayına kesiyolar umarım koruyabiliriz kendimizi bu zihniyetten

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Çok pişmanım normal olduğuna evet tez iyileşiyorsun ama sonradan vajina eskisi gibi olmuyor görünümü genişliği eşler sorun etmesede bile kadının psikolojisi bozuyor bilmiyorum bu sorun bende mi var ben çok rahatsızlik duyuyorum bu durumdan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar