"OĞLUM ELİYLE SÜREKLİ KULAGINA ELLİYOR NEDEN ACABA?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"OĞLUM ELİYLE SÜREKLİ KULAGINA ELLİYOR NEDEN ACABA? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,082 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı \"OĞLUM ELİYLE SÜREKLİ KULAGINA ELLİYOR NEDEN ACABA?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ayy var ya uyuyor mesela kızım ohh diyorum uyudu bi saat bişeyler izleyeyim yarım saat geçiyor içimden diyorum uyansa da mıncıklasam 😂😂😂 ama yarım saat şart 🤭
🤩 Çok farklı bi duygu ya o kadar yormalarina rağmen uyutuncada ozluyorsun 🥰 Allah onları bizsiz bizi de onlarsiz bırakmasın inşallah 🤲❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar Neden Böyle Sürekli Elleri Kulağında
Hülya bizde dişi ağrısi kulağa vurur derler belki kulağı ağrıyor kulak ağrısına yıllardır bildiğim bir tarif var canım çok iyi geliyor hemde içindeki pisliği dışarı atıyor zeytinyağıni tavaya koy kızsın iyice içine 2 3 diş sarımsak soy doğra biraz at sarımsak kizardiktan sonra kapat altını soğusun damlalık varsa içine boşalt 2 3 damla kulağına koy baya iyi gelir 😘😘😘💯

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hülya bizde dişi ağrısi kulağa vurur derler belki kulağı ağrıyor kulak ağrısına yıllardır bildiğim bir tarif var canım çok iyi geliyor hemde içindeki pisliği dışarı atıyor zeytinyağıni tavaya koy kızsın iyice içine 2 3 diş sarımsak soy doğra biraz at sarımsak kizardiktan sonra kapat altını soğusun damlalık varsa içine boşalt 2 3 damla kulağına koy baya iyi gelir 😘😘😘💯
Deneyim kuzum bunu çok teşekkür ederim canım benim bu tarifi kydettim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktora danıştım bi ara bizimki çok acı çekiyordu ama doktor damla bile yazmadı aylık bebeğe hicbisekilde önermiyorum dedi diş döneminde oluyo böyle geçer demişti 🤷

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Tüm sayfalar yüklendi.