Özel hastanede muayene 🙋‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde seçilll tarafından oluşturulan Özel hastanede muayene 🙋‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,788 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastanede muayene 🙋‍♀️
Konbuyu başlatan seçilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanurasel

seçilll

Kayıtlı Üye
rank

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
2 gün önce kontrolum vardı ama bebişin sırtı dönük oldugu icin cinsiyetini öğrenememiştik bidaha ki kontrol 1 ay sonra. Özel hastaneye gidiyorum bugün yarın tekar gitsem doktor ücretsiz bakar mı acaba???
Bakarlar canım öyle durumlarda direkt doktorun odasına bile gidebilirsin yani benim doktorum önce benim yanıma gel hep derdi son 4 kontroldede muayene ücreti almadı sevindik ama doğumda fazlasını yaptılar 😅😅😅😅

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Genelde 10 gün içinde ücretsiz bakıyor özeller canım yinede hastanenin numarası vardır arayıp bir sor istersen
Bi sorayım canım bakarlar inşallah
Bakarlar canım öyle durumlarda direkt doktorun odasına bile gidebilirsin yani benim doktorum önce benim yanıma gel hep derdi son 4 kontroldede muayene ücreti almadı sevindik ama doğumda fazlasını yaptılar 😅😅😅😅
Öyle deseydi doktor bi kac gun sonra gel tekrar bakalım diye bi cesaret giderdim de bisey de demeyınce çekındim 😅

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bende az önce bi arkadastan öyle duydum 10 gün icinde ücretsiz bakıyorlar diye cok mutlu oldum. Olmadı bi hastaneyi arayıp soraym özel hastane sanırım hepsı aynıdır daha 2 gun oldu muayneye gidelı ama göstermedi bebiş 1 ay daha sabredemem🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 17+5 haftalık 2 gun önce muayneye gittigimde sırtı dönükdü göstermedi cinsiyeti belli olmadı bidaha ki kontrol 1 ay sonra o zamana kadar da sabredemicem😃
Daha önceden gittin mi tahmin falan etti mi doktorun

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
2 gün önce kontrolum vardı ama bebişin sırtı dönük oldugu icin cinsiyetini öğrenememiştik bidaha ki kontrol 1 ay sonra. Özel hastaneye gidiyorum bugün yarın tekar gitsem doktor ücretsiz bakar mı acaba???
Merhaba gittiğiniz hastaneye göre değişir iki ayrı özel hastaneye gittim farklı illerde birinde 7 gün diğerinde 10 gün geçerli idi hatta bazılarında 15 gün geçerli olan BİLe varmış bilmiyorsanız arayın telefonda BİLe bilgi verirler neden 1 ay bekleyesiniz ki

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Daha önceden gittin mi tahmin falan etti mi doktorun
12 haftalıkken gitmiştim canım doktor kıza benziyo ama net bişey soylemek icin erken demıstı 1 ay sonra gelırsın dedıydı. Pazartesı 17 haftalık olduyduk o zaman gittim aç gittydim test falan yapılırsa diye aç oldugum icinde pek hareket etmedi sırtını dönmüstü göremedi doktor baktı inceledi hersey normal saglıklı dedı ama cinsiyeti göremedik🙈 geldık eve bidahaki kontrolde 1 ay sonra ama çatlıcam meraktan az önce aradım hastaneyi 10 gun dolmadıgı icin ucretsiz muayne olabilirmism esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecegz ☺️

Merhaba gittiğiniz hastaneye göre değişir iki ayrı özel hastaneye gittim farklı illerde birinde 7 gün diğerinde 10 gün geçerli idi hatta bazılarında 15 gün geçerli olan BİLe varmış bilmiyorsanız arayın telefonda BİLe bilgi verirler neden 1 ay bekleyesiniz ki
Evet az önce aradım hastaneyi 10 günü gecmedigi icin muayne olabilirmsm esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecgm☺️

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
15 gune kadar ucretsiz bende ayda 2 defa gidiyorum 1 rinde muayineye giriyo 2 nji gitdigin kontrol olarak geciyo ve ucretsiz oluyo canm

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
12 haftalıkken gitmiştim canım doktor kıza benziyo ama net bişey soylemek icin erken demıstı 1 ay sonra gelırsın dedıydı. Pazartesı 17 haftalık olduyduk o zaman gittim aç gittydim test falan yapılırsa diye aç oldugum icinde pek hareket etmedi sırtını dönmüstü göremedi doktor baktı inceledi hersey normal saglıklı dedı ama cinsiyeti göremedik🙈 geldık eve bidahaki kontrolde 1 ay sonra ama çatlıcam meraktan az önce aradım hastaneyi 10 gun dolmadıgı icin ucretsiz muayne olabilirmism esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecegz ☺️

Evet az önce aradım hastaneyi 10 günü gecmedigi icin muayne olabilirmsm esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecgm☺️
Git bencede aynı şey bana da oldu ben hala 13+4 te detaylica baksa görebilirdi koskoca prof diyorum fakat bakmadı haftaya gideceğim 17+4 olacak bebekler dönüyor tabi ilk oğlumda o hafta dönmüştü bişey gözükmüyordu gerçekten bende sıkıldım ve merak ediyorum inşallah öğrenirsin sağlıklı olsunda gerisi merak 😊 banada kıza benziyor net değil dedi bu nasıl bir yorum bilemedim 🙊

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Ben ozel muayanheneye godyrodum ozel doktora kalabaliltan korkup ordada bir kontrlode odeme yapardim o ay icersinde birdaha gidersem odeme almiyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar