├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde se├žilll taraf─▒ndan olu┼čturulan ├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 2,584 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 32 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Konbuyu ba┼člatan se├žilll
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Esmanurasel

se├žilll

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2021
Benim gitti─čim hastanede 10 g├╝n i├žinde tekrar gidersen ├╝cretsiz muayene ediyolar ama her hastane ayn─▒ m─▒ bilemicem
Bende bilemedim arkadastan duydum bakar m─▒ bakmaz m─▒ doktor
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Aynen can─▒m ├Âyle yap ├Â─črenirsin in┼čallah bu sefer Ôś║´ŞĆ
─░n┼čallah­čą░

┼×eymAlparslan­čĺÖ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Mart 2021
2 g├╝n ├Ânce kontrolum vard─▒ ama bebi┼čin s─▒rt─▒ d├Ân├╝k oldugu icin cinsiyetini ├Â─črenememi┼čtik bidaha ki kontrol 1 ay sonra. ├ľzel hastaneye gidiyorum bug├╝n yar─▒n tekar gitsem doktor ├╝cretsiz bakar m─▒ acaba???
Bakarlar can─▒m ├Âyle durumlarda direkt doktorun odas─▒na bile gidebilirsin yani benim doktorum ├Ânce benim yan─▒ma gel hep derdi son 4 kontroldede muayene ├╝creti almad─▒ sevindik ama do─čumda fazlas─▒n─▒ yapt─▒lar ­čśů­čśů­čśů­čśů

se├žilll

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2021
Genelde 10 g├╝n i├žinde ├╝cretsiz bak─▒yor ├Âzeller can─▒m yinede hastanenin numaras─▒ vard─▒r aray─▒p bir sor istersen
Bi soray─▒m can─▒m bakarlar in┼čallah
Bakarlar can─▒m ├Âyle durumlarda direkt doktorun odas─▒na bile gidebilirsin yani benim doktorum ├Ânce benim yan─▒ma gel hep derdi son 4 kontroldede muayene ├╝creti almad─▒ sevindik ama do─čumda fazlas─▒n─▒ yapt─▒lar ­čśů­čśů­čśů­čśů
├ľyle deseydi doktor bi kac gun sonra gel tekrar bakal─▒m diye bi cesaret giderdim de bisey de demey─▒nce ├žek─▒ndim ­čśů

Selda mas

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 Haziran 2021
Bende az ├Ânce bi arkadastan ├Âyle duydum 10 g├╝n icinde ├╝cretsiz bak─▒yorlar diye cok mutlu oldum. Olmad─▒ bi hastaneyi aray─▒p soraym ├Âzel hastane san─▒r─▒m heps─▒ ayn─▒d─▒r daha 2 gun oldu muayneye gidel─▒ ama g├Âstermedi bebi┼č 1 ay daha sabredemem­čÖł

Benim 17+5 haftal─▒k 2 gun ├Ânce muayneye gittigimde s─▒rt─▒ d├Ân├╝kd├╝ g├Âstermedi cinsiyeti belli olmad─▒ bidaha ki kontrol 1 ay sonra o zamana kadar da sabredemicem­čśâ
Daha ├Ânceden gittin mi tahmin falan etti mi doktorun

Aselaras

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 May─▒s 2021
2 g├╝n ├Ânce kontrolum vard─▒ ama bebi┼čin s─▒rt─▒ d├Ân├╝k oldugu icin cinsiyetini ├Â─črenememi┼čtik bidaha ki kontrol 1 ay sonra. ├ľzel hastaneye gidiyorum bug├╝n yar─▒n tekar gitsem doktor ├╝cretsiz bakar m─▒ acaba???
Merhaba gitti─činiz hastaneye g├Âre de─či┼čir iki ayr─▒ ├Âzel hastaneye gittim farkl─▒ illerde birinde 7 g├╝n di─čerinde 10 g├╝n ge├žerli idi hatta baz─▒lar─▒nda 15 g├╝n ge├žerli olan B─░Le varm─▒┼č bilmiyorsan─▒z aray─▒n telefonda B─░Le bilgi verirler neden 1 ay bekleyesiniz ki

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2021-12-02
Gebeli─činizin 29. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k balkaba─č─▒ b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Kas ve akci─čerler olgunla┼čmaya devam ediyor. kafa geli┼čen beyin s─▒─čabilsin diye daha b├╝y├╝k hale geliyor. Gereken ihtiya├žlar─▒ kar┼č─▒lamak i├žin daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiya├ž var. ve kemik geli┼čimi i├žin kalsiyuma. bu d├Ânemde mide yanmalar─▒, gaz ve kab─▒zl─▒k artmaya ba┼člar. uterusÔÇÖun bask─▒s─▒ nedeniyle hemoroid g├Âr├╝lebilir. y├╝ksek lifli g─▒dalar, fazla s─▒v─▒ t├╝ketilmeli ve d├╝zenli egzersiz yap─▒lmal─▒.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 38 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 1300 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

se├žilll

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2021
Daha ├Ânceden gittin mi tahmin falan etti mi doktorun
12 haftal─▒kken gitmi┼čtim can─▒m doktor k─▒za benziyo ama net bi┼čey soylemek icin erken dem─▒st─▒ 1 ay sonra gel─▒rs─▒n ded─▒yd─▒. Pazartes─▒ 17 haftal─▒k olduyduk o zaman gittim a├ž gittydim test falan yap─▒l─▒rsa diye a├ž oldugum icinde pek hareket etmedi s─▒rt─▒n─▒ d├Ânm├╝st├╝ g├Âremedi doktor bakt─▒ inceledi hersey normal sagl─▒kl─▒ ded─▒ ama cinsiyeti g├Âremedik­čÖł geld─▒k eve bidahaki kontrolde 1 ay sonra ama ├žatl─▒cam meraktan az ├Ânce arad─▒m hastaneyi 10 gun dolmad─▒g─▒ icin ucretsiz muayne olabilirmism esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecegz Ôś║´ŞĆ

Merhaba gitti─činiz hastaneye g├Âre de─či┼čir iki ayr─▒ ├Âzel hastaneye gittim farkl─▒ illerde birinde 7 g├╝n di─čerinde 10 g├╝n ge├žerli idi hatta baz─▒lar─▒nda 15 g├╝n ge├žerli olan B─░Le varm─▒┼č bilmiyorsan─▒z aray─▒n telefonda B─░Le bilgi verirler neden 1 ay bekleyesiniz ki
Evet az ├Ânce arad─▒m hastaneyi 10 g├╝n├╝ gecmedigi icin muayne olabilirmsm esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecgmÔś║´ŞĆ

Ayna

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 May─▒s 2021
15 gune kadar ucretsiz bende ayda 2 defa gidiyorum 1 rinde muayineye giriyo 2 nji gitdigin kontrol olarak geciyo ve ucretsiz oluyo canm

Selda mas

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 Haziran 2021
12 haftal─▒kken gitmi┼čtim can─▒m doktor k─▒za benziyo ama net bi┼čey soylemek icin erken dem─▒st─▒ 1 ay sonra gel─▒rs─▒n ded─▒yd─▒. Pazartes─▒ 17 haftal─▒k olduyduk o zaman gittim a├ž gittydim test falan yap─▒l─▒rsa diye a├ž oldugum icinde pek hareket etmedi s─▒rt─▒n─▒ d├Ânm├╝st├╝ g├Âremedi doktor bakt─▒ inceledi hersey normal sagl─▒kl─▒ ded─▒ ama cinsiyeti g├Âremedik­čÖł geld─▒k eve bidahaki kontrolde 1 ay sonra ama ├žatl─▒cam meraktan az ├Ânce arad─▒m hastaneyi 10 gun dolmad─▒g─▒ icin ucretsiz muayne olabilirmism esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecegz Ôś║´ŞĆ

Evet az ├Ânce arad─▒m hastaneyi 10 g├╝n├╝ gecmedigi icin muayne olabilirmsm esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecgmÔś║´ŞĆ
Git bencede ayn─▒ ┼čey bana da oldu ben hala 13+4 te detaylica baksa g├Ârebilirdi koskoca prof diyorum fakat bakmad─▒ haftaya gidece─čim 17+4 olacak bebekler d├Ân├╝yor tabi ilk o─člumda o hafta d├Ânm├╝┼čt├╝ bi┼čey g├Âz├╝km├╝yordu ger├žekten bende s─▒k─▒ld─▒m ve merak ediyorum in┼čallah ├Â─črenirsin sa─čl─▒kl─▒ olsunda gerisi merak ­čśŐ banada k─▒za benziyor net de─čil dedi bu nas─▒l bir yorum bilemedim ­čÖŐ

Zeynep Aliyeva

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
Ben ozel muayanheneye godyrodum ozel doktora kalabaliltan korkup ordada bir kontrlode odeme yapardim o ay icersinde birdaha gidersem odeme almiyordu

T├╝m sayfalar y├╝klendi.