├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde se├žilll taraf─▒ndan olu┼čturulan ├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 2,592 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 32 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Konbuyu ba┼člatan se├žilll
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Esmanurasel

Merve_berkk

Moderator
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
23 Mart 2021
Bizde meraktan ├Âl├╝yoruz bi nasip olup ├Âgrenemedim, ge├žen ak┼čam dua edip yatt─▒m Allah─▒m ├žok merak ediyorum nolur bi i┼čaret ver bebe─čim k─▒z m─▒ erkek mi en ├Âneml─▒s─▒ sagl─▒k sagl─▒kl─▒ olsun sadece merak ediyorum diye inan─▒r m─▒s─▒n sabaha kars─▒ ruya gordum 6 yas─▒nda o─člum var onun odas─▒n da yatag─▒nda bi erkek bebek gordum ├Âyle tatl─▒yd─▒ ki ├Âptum koklad─▒m bide o─člumun k├╝c├╝kluk k─▒yafetleri falan vard─▒ ustunde ondn ├Âncede armut gordum armutta erkek bebege i┼čaretms her g├Âren erkk bebek karn─▒ gibi duruyo diyo ama ruyalar da tersine c─▒kar derler hay─▒rl─▒s─▒ rabbim eli ayag─▒ duz sagl─▒kl─▒ hay─▒rl─▒ evlatlar nas─▒p etsin hep─▒mze­čÖĆ­čą░
Can─▒m bende bu gebeli─čimde ba┼čtan beri herkes k─▒z dedi─či ve ben deli gibi k─▒z istedi─čim ve bekledi─čim halde r├╝yamda 2 3 kere erkek oldu─čunu g├Ârd├╝m. Hatta e┼čime erkek g├Ârd├╝m ben yine r├╝yamda k─▒z diye bu kadar heveslendik erkek olmas─▒n bu da dedim r├╝yalar tersine ├ž─▒kar dedi ama sonradan ├Â─črendik ki erkekmi┼č hani r├╝yalar tersine ├ž─▒kard─▒ k─▒z olacakt─▒ bu diye e┼čime f─▒r├ža kayd─▒m bi cinsiyeti ├Â─črenince sen bi tuhafs─▒n ne bileyim ben diyor ­čśé Allah g├Ânl├╝ne g├Âre versin in┼čallah can─▒m sa─čl─▒kl─▒ olsunlar da gerisi ├Ânemli de─čil ama annelere malum olabiliyor yani bazen Ôś║´ŞĆ

Selda mas

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 Haziran 2021
Bizde meraktan ├Âl├╝yoruz bi nasip olup ├Âgrenemedim, ge├žen ak┼čam dua edip yatt─▒m Allah─▒m ├žok merak ediyorum nolur bi i┼čaret ver bebe─čim k─▒z m─▒ erkek mi en ├Âneml─▒s─▒ sagl─▒k sagl─▒kl─▒ olsun sadece merak ediyorum diye inan─▒r m─▒s─▒n sabaha kars─▒ ruya gordum 6 yas─▒nda o─člum var onun odas─▒n da yatag─▒nda bi erkek bebek gordum ├Âyle tatl─▒yd─▒ ki ├Âptum koklad─▒m bide o─člumun k├╝c├╝kluk k─▒yafetleri falan vard─▒ ustunde ondn ├Âncede armut gordum armutta erkek bebege i┼čaretms her g├Âren erkk bebek karn─▒ gibi duruyo diyo ama ruyalar da tersine c─▒kar derler hay─▒rl─▒s─▒ rabbim eli ayag─▒ duz sagl─▒kl─▒ hay─▒rl─▒ evlatlar nas─▒p etsin hep─▒mze­čÖĆ­čą░
Sagliklica olsunlar da ben hep k─▒z bebek g├Ârd├╝m en son bir erkek bebek g├Ârd├╝m duygular─▒m─▒z da kar─▒┼čt─▒ ne isteyecegimizide bilemedik su belirsizlikte in┼čallah ├Â─čreniriz haftay─▒ bekliyorum bende ­čą░­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗

E

Esmanurasel

Guest
2 g├╝n ├Ânce kontrolum vard─▒ ama bebi┼čin s─▒rt─▒ d├Ân├╝k oldugu icin cinsiyetini ├Â─črenememi┼čtik bidaha ki kontrol 1 ay sonra. ├ľzel hastaneye gidiyorum bug├╝n yar─▒n tekar gitsem doktor ├╝cretsiz bakar m─▒ acaba???
Normalde muayeneye gittikten sonra 10 g├╝n ├╝cretsiz kontrol olabiliyorsun. (Ayn─▒ hastanede)

T├╝m sayfalar y├╝klendi.