Özel hastanede muayene 🙋‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde seçilll tarafından oluşturulan Özel hastanede muayene 🙋‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,808 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastanede muayene 🙋‍♀️
Konbuyu başlatan seçilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanurasel

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bizde meraktan ölüyoruz bi nasip olup ögrenemedim, geçen akşam dua edip yattım Allahım çok merak ediyorum nolur bi işaret ver bebeğim kız mı erkek mi en önemlısı saglık saglıklı olsun sadece merak ediyorum diye inanır mısın sabaha karsı ruya gordum 6 yasında oğlum var onun odasın da yatagında bi erkek bebek gordum öyle tatlıydı ki öptum kokladım bide oğlumun kücükluk kıyafetleri falan vardı ustunde ondn öncede armut gordum armutta erkek bebege işaretms her gören erkk bebek karnı gibi duruyo diyo ama ruyalar da tersine cıkar derler hayırlısı rabbim eli ayagı duz saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsin hepımze🙏🥰
Canım bende bu gebeliğimde baştan beri herkes kız dediği ve ben deli gibi kız istediğim ve beklediğim halde rüyamda 2 3 kere erkek olduğunu gördüm. Hatta eşime erkek gördüm ben yine rüyamda kız diye bu kadar heveslendik erkek olmasın bu da dedim rüyalar tersine çıkar dedi ama sonradan öğrendik ki erkekmiş hani rüyalar tersine çıkardı kız olacaktı bu diye eşime fırça kaydım bi cinsiyeti öğrenince sen bi tuhafsın ne bileyim ben diyor 😂 Allah gönlüne göre versin inşallah canım sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil ama annelere malum olabiliyor yani bazen ☺️

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bizde meraktan ölüyoruz bi nasip olup ögrenemedim, geçen akşam dua edip yattım Allahım çok merak ediyorum nolur bi işaret ver bebeğim kız mı erkek mi en önemlısı saglık saglıklı olsun sadece merak ediyorum diye inanır mısın sabaha karsı ruya gordum 6 yasında oğlum var onun odasın da yatagında bi erkek bebek gordum öyle tatlıydı ki öptum kokladım bide oğlumun kücükluk kıyafetleri falan vardı ustunde ondn öncede armut gordum armutta erkek bebege işaretms her gören erkk bebek karnı gibi duruyo diyo ama ruyalar da tersine cıkar derler hayırlısı rabbim eli ayagı duz saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsin hepımze🙏🥰
Sagliklica olsunlar da ben hep kız bebek gördüm en son bir erkek bebek gördüm duygularımız da karıştı ne isteyecegimizide bilemedik su belirsizlikte inşallah öğreniriz haftayı bekliyorum bende 🥰🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar